tvnpix

Majówka w korku? Stwórz z nami mapę utrudnień

Trwa długi majowy podwójny weekend. Zanim zaczniemy się relaksować nad morzem, jeziorem czy w górach, możemy jeszcze najeść się sporo stresu - korki, utrudnienia i objazdy to w końcu także nieodłączny "symbol" wyjazdów na długi weekend. Czekamy na Wasze relacje, zdjęcia i filmy z majówkowych podróży po kraju. Stwórzcie z nami mapę utrudnień.

Pogoda w długi majowy weekend zapowiada się jak marzenie. W większości kraju będzie ciepło i słonecznie, dlatego wielu z nas zdecyduje się na wypoczynek w górach, nad morzem czy jeziorem. Zasłużony relaks może być jednak okupiony sporymi nerwami - zatłoczone pociągi, korki, objazdy, utrudnienia na trasach wyjazdowych z miast - wszyscy znamy te "majowe" obrazki.

Jak dojechać szybko i bezpiecznie?

Wy także wybieracie się na długi weekend? Stwórzcie z nami majówkową drogową mapę Polski. Przesyłajcie informacje o bieżącej sytuacji na drogach, po których się poruszacie. Informujcie o utrudnieniach, objazdach, korkach, opóźnieniach pociągów.

Jak zawsze czekamy na Wasze zdjęcia i filmy. Możecie je zamieszczać na swoich profilach w serwisie Kontaktu 24 lub dodawać bez rejestracji za pomocą funkcji WYŚLIJ ZDJĘCIE, WYŚLIJ FILM lub NAPISZ ARTYKUŁ. Informacje możecie przesyłać także mailem na adres kontakt24@tvn.pl oraz za pośrednictwem SMS-ów i MMS-ów pod numer 516 4444 24

Autor: //ja,tka

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.