tvnpix
Pożar garażu i hali w Siedlcu , Foto: Internauta

Duży pożar przy zakładzie mięsnym. Spłonęło 15 samochodów

Na terenie zakładów mięsnych w Siedlcu (Wielkopolskie) wybuchł pożar. Ogień objął wiatę, pod którą znajdowało się kilkanaście samochodów. W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło 30 zastępów. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy między innymi od serwisu Wielkopolskanasygnale112.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło pożaru auta stojącego pod wiatą. Szybko okazało się, że sytuacja jest znaczniej poważniejsza. 30 zastępów straży pożarnej gasiło pożar wiaty o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych. Chodzi o obiekt należący do tamtejszego zakładu mięsnego.

Jak podaje straż pożarna, pod wiatą znajdowało się 15 samochodów: 14 aut dostawczych i jedno osobowe. Wszystkie spłonęły.

- Nie mamy informacji, aby ktoś został poszkodowany. Pożar wybuchł w miejscu, gdzie garażowano auta. Była to otwarta wiata. W pobliżu znajdowało się kilka innych hal, ale udało się opanować sytuację i ogień się nie rozprzestrzenił - mówi asp. Waldemar Wielgosz, rzecznik wolsztyńskiej straży pożarnej.

Po godz. 17 trwało dogaszanie ostatnich zarzewi ognia. Na miejscu zostało kilka zastępów straży pożarnej.

Czytaj też na tvn24.pl

 

Na terenie zakładów mięsnych w Siedlcu (województwo wielkopolskie) wybuchł pożar. Ogień objął wiatę, pod którą znajdowało się kilkanaście samochodów. W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyły 23 zastępy. Nie ma informacji o poszkodowanych. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło pożaru auta stojącego pod wiatą. Szybko okazało się, że sytuacja jest znaczniej poważniejsza. 23 zastępy straży pożarnej gasiły pożar wiaty o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych. Chodzi o obiekt należący do tamtejszego zakładu mięsnego. Pierwsze informacje o pożarze otrzymaliśmy na Kontakt24. Jak podaje straż pożarna, pod wiatą znajdowało się 12 samochodów: 11 aut dostawczych i jedno osobowe. Pojazdów nie udało się uratować.(http://www.tvn24.pl)
Autor: aa/b Źródło: TVN24 Poznań

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.