tvnpix
Groźne zderzenie koło Ostrołęki, Foto: Moja Ostrołęka

Czołowe zderzenie. Sześć osób rannych, w tym dzieci

Sześć osób przewieziono do szpitali po czołowym zderzeniu volkswagena i fiata. Ranne zostały wszystkie osoby jadące samochodami: para młodych ludzi i czteroosobowa rodzina z dwójką dzieci. Informację oraz zdjęcia rozbitych samochodów na drodze koło Ostrołęki (Mazowieckie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Samochody zderzyły się w niedzielę po południu na drodze z Łęgu Starościńskiego w kierunku Kurpiewskich koło Ostrołęki. Według wstępnych ustaleń policji 20-letni kierowca volkswagena golfa na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. - Samochód zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem ulysse, którym podróżowała czteroosobowa rodzina - poinformował mł. insp. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy ranni

Jak relacjonował rzecznik, oprócz 20-letniego kierowcy volkswagenem podróżowała też dwa lata młodsza kobieta. Oboje trafili do szpitala w Łomży.

Fiatem jechały cztery osoby: 40-letni kierowca, 37-letnia kobieta oraz dzieci w wieku 7 i 13 lat. Cała rodzina trafiła do szpitala w Ostrołęce.

Po wypadku droga przez kilka godzin była zablokowana.

Autor: ak//mz