tvnpix

Ciało drugiego wędkarza odnalezione

Po sześciu dniach udało się odnaleźć ciało drugiego wędkarza, który zaginął w ubiegły poniedziałek na jeziorze Gopło w kujawsko-pomorskim. O sprawie, od samego początku informował nas portal kruszwica.org, który zamieszczał w swoim profilu, w serwisie Kontaktu 24 zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło późnym popołudniem w poniedziałek (06.06). Trzech wędkarzy wypłynęło motorówką z miejscowości Giżewo (powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie).

W skutek silnego wiatru łódka wywróciła się. Udało uratować się jednego mężczyznę, a po wstępnych poszukiwaniach, dwóch wędkarzy uznano za zaginionych. Ciało pierwszego z nich, odnaleziono dzień po tragedii, kolejnego dopiero po sześciu dniach.

Jak poinformowała nas asp. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, ciało drugiego mężczyzny odnaleziono w niedzielę (12.06) rano. "Ciało wędkarza zostało wyłowione przez ratowników WOPR. Obecnie policja zabezpiecza teren. Na miejscu jest prokurator" – powiedziała oficer prasowa, w rozmowie z redakcją Kontaktu 24.


ZOBACZ TAKŻE: TRZECI DZIEŃ POSZUKIWAŃ NA GOPLE.

 

 

Autor: dsz/jaś