tvnpix
Do zdarzenia doszło na DK1, Foto: Zbigniew3hb0

Auto wpada w poślizg, uderza w inne. Zobacz nagranie Reportera 24

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze krajowej 1 w okolicach miejscowości Siomki (Łódzkie). Jak relacjonuje pan Zbigniew, który przysłał nagranie na Kontakt 24, nie była to jedyna kolizja, którą widział tego dnia na tej trasie. O trudnych warunkach na krajowej "1" informowała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Jak relacjonuje pan Zbigniew, który nagrał niebezpiecznie wyglądające zderzenie, doszło do niego w miniony czwartek. - Jechałem krajową jedynką i kawałek za stacją w Ochocicach doszło do tego zdarzenia. Kierowca forda wpadł w poślizg i uderzył w drugie auto. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał - relacjonował Reporter 24.

Jak dodał, nie była to jedyna kolizja, którą widział na tej trasie. - Chwilę wcześniej widziałem podobne zderzenie, a 50 metrów za zdarzeniem które nagrałem, miała miejsce kolejna kolizja - tłumaczył.

Trudne warunki

Jak podała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Siomki na 405 kilometrze drogi krajowej 1 po godzinie 8. Utrudnienia trwały dwie godziny. Ponadto GDDKiA informowała o trudnych warunkach pogodowych na drogach między innymi w obrębie województwa łódzkiego.

Policja potwierdza

O komentarz poprosiliśmy Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Informacje potwierdziła asp. Ilona Sidorko. - W sobotę na odcinku drogi krajowej numer 1, w bliskich odstępach czasu doszło do trzech kolizji drogowych - potwierdziła. - We każdej udział brały dwa samochody, nikt nie został poszkodowany - zapewniła.

Autor: bkol/kab