tvnpix

Znalazł w lesie trumnę. "Nie odważyłem się sprawdzić, co jest w środku"

Niecodziennego znaleziska dokonał internauta @Max8651 przejeżdżając przez las w miejscowości Miedźno (woj. łódzkie). "Ktoś porzucił tam ... trumnę" - napisał nam i wysłał zdjęcie tego nietypowego śmiecia - policja bowiem zakwalifikowała pozostawienie trumny w lesie jako zaśmiecanie terenu.

"W miejscowości Miedźno ktoś porzucił ... trumnę. Jadąc samochodem po godzinie 7 dostrzegłem policyjny radiowóz stojący na zjeździe z głównej drogi w polną. Była tam także trumna" - napisał na Kontakt 24 @Max8651.

Dodał, że kiedy wracał niecałą godzinę później tą samą trasą policjantów już nie zastał, ale trumna została przestawiona na skraj lasu. "Nie odważyłem się sprawdzić, co jest w środku. Trumna wzbudza zainteresowanie, ale też grozę" - napisał internauta.

Nieoznakowana trumna

Policja potwierdziła nam, że dostali zgłoszenie o leżącej w lesie trumnie między godziną 6 a 7. "Zgłoszenie zostało zakwalifikowane jako zaśmiecanie terenu. W środku nieoznakowanej trumny były śmieci - gazety i inne" - powiedział nam mł. asp. Paweł Chojnowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Dodał, że jeżeli uda się ustalić jej właściciela, wtedy wszczęte zostanie postępowanie mandatowe. Zalegającą trumną zajmą się odpowiednie służby oczyszczające.

"Widziałem w życiu wiele rzeczy wyrzuconych do lasu, ale trumnę pierwszy raz" - podsumował budzące grozę znalezisko internauta @Max8651.

Autor: aw/mj

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.