tvnpix
Foto: Marta Jakubiak

"Zima w tym roku sprzyja spacerom". Stadion Narodowy i okolice w obiektywie Reporterki 24

Dodatnie temperatury sprawiają, że chętniej spacerujemy i przyglądamy się temu, co nas otacza. W sobotę temperatura osiągnęła nawet 12 stopni Celsjusza, w niedzielę - 6 stopni. Na styczniowy spacer przy niemal wiosennej aurze wybrała się Reporterka 24 Marta Jakubiak, która sfotografowała "zimowy" Stadion Narodowy i Most Gdański w Warszawie. "Nie ma śniegu, nie ma mrozu. Można nawet przysiąść na ławce nad Wisłą, by podziwiać nocną iluminację wokół Stadionu Narodowego" - napisała na Kontakt 24.

"Zima w tym roku sprzyja spacerom" - napisała na Kontakt 24 Marta Jakubiak. Na jej zdjęciach można podziwiać Stadion Narodowy w zimowej iluminacji, Wisłę i Most Gdański.

Ćwierkające ptaszki, pszczoły i bazie

Styczeń przywitał nas siarczystymi mrozami, a od kilku dni za oknami większości Polski możemy obserwować wiosnę. Niespotykaną aktywnością wykazują się m.in. wróble nagrane przez Reporterkę 24 o nicku panibozenka. Maciej_Kulka znalazł nietypowego o tej porze roku gościa - osę, a w warszawskim Wilanowie pojawiły się bazie uwiecznione przez użytkownika Sebasu.

Powietrze znad Morza Śródziemnego

Ciepły weekend w Polsce zawdzięczamy ciepłemu powietrzu znad Morza Śródziemnego. W sobotę południowe i centralne części kraju rozkoszowały się promieniami słońca, zaś na północy przydatne były parasole. Jeszcze w niedzielę aura będzie zbliżona do wiosennej, a opady deszczu ze śniegiem zaczną się pojawiać od poniedziałku w południowej Polsce.

Czytaj więcej o pogodzie na TVNMETEO.PL.

Wy też skorzystaliście ze styczniowej wiosny? Czekamy na Wasze zdjęcia!

 

 

 

Autor: popi/sk