Zamknięty

Pisze o tym:

215 reporterów

Dodano:

445 materiałów

Zgłoszenia do konkursu zakończone. Jury wybiera filmy finałowe

Blisko 500 nagrań zgłosili nasi Reporterzy 24 do kolejnej edycji konkursu "Relacja z wydarzenia", na który zapraszała platforma "Bierzcie i kręćcie" i TVN24. Spośród zamieszczonych nagrań, Jury wybierze czterech finalistów. Ich listę ogłosimy 6 kwietnia. To z nich internauci wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie nagrodę w wysokości 9 tysięcy złotych.

W poprzednich edycjach użytkownicy Kontaktu 24 zdobywali nagrody za nagrania przedstawiające: trąbę powietrzną porywającą autobus, wędkarza uwięzionego na krze, robotników narażających życie podczas budowy molo oraz snowboardzistę wjeżdżającego z impetem w narciarza.
Teraz masz szansę i Ty!

Oto harmonogram:

- uczestnicy konkursu od 5 lutego do 31 marca 2013 roku (do godz. 23:59) za pomocą serwisu kontakt24.tvn.pl zgłaszają nakręcone przez siebie relacje z wydarzeń.

- spośród zamieszczonych nagrań, Jury w składzie: Adam Pieczyński (redaktor naczelny TVN24), Michał Samul (z-ca redaktora naczelnego TVN24) i Aleksandra Majda (szef wydawców tvn24.pl) wybierze cztery filmy finałowe

- lista finalistów zostanie ogłoszona 6 kwietnia

- spośród czterech finalistów, zwycięzcę wybiorą internauci (szczegóły głosowania przekażemy w późniejszym terminie)

Co można wygrać?

Główną nagrodą w konkursie jest 9 tysięcy złotych. Ponadto każdy z finalistów wraz z osobą towarzyszącą ma zapewniony pobyt w Krakowie, zwrot kosztów podróży (do 200 zł) oraz karnet upoważniający do udziału w projekcjach festiwalu (szczegółowe warunki w regulaminie konkursu). Ogłoszenie zwycięzcy i przyznanie nagrody głównej nastąpi podczas gali w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera w Krakowie to impreza prezentująca i promująca polskie oraz zagraniczne produkcje kina niezależnego - obrazy autorskie, prekursorskie, nowoczesne, zaskakujące i bezkompromisowe. Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-21 kwietnia 2013.

WEJDŹ NA STRONĘ ORGANIZATORA >>>

WSZYSTKIE ZGŁOSZONE PRZEZ WAS FILMY MOŻNA ZOBACZYĆ PONIŻEJ: