Zamknięty

Pisze o tym:

133 reporterów

Dodano:

214 materiałów

Zgłoś swój film do konkursu i wygraj 9 tysięcy złotych!

Zgłoś swój film do konkursu i wygraj 9 tysięcy złotych!

Zgłoś swój film do konkursu i wygraj 9 tysięcy złotych!

W odpowiednim czasie chwyciłeś za kamerę, aparat lub telefon i nagrałeś interesujące wydarzenie? Mamy dobrą wiadomość. Za swój film możesz dostać 9 tysięcy złotych! Wystarczy tylko, że poprzez serwis Kontaktu 24 zgłosisz go do kolejnej edycji konkursu "Relacja z wydarzenia". Plebiscyt jest częścią konkursu "Bierzcie i kręćcie" odbywającego się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera w Krakowie.

W poprzednich edycjach użytkownicy Kontaktu 24 zdobywali nagrody za nagrania przedstawiające: trąbę powietrzną porywającą autobus, wędkarza uwięzionego na krze, robotników narażających życie podczas budowy molo, snowboardzistę wjeżdżającego z impetem w narciarza i akcję ratunkową na Giewoncie.

Teraz masz szansę i Ty! Oto harmonogram:

- uczestnicy konkursu do 13 kwietnia 2014 roku (do godz. 23:59) za pomocą serwisu kontakt24.tvn.pl zgłaszają nakręcone przez siebie relacje z wydarzeń. Materiał możesz zgłosić na dwa sposoby:

a) kliknij w znajdujący się w naszym serwisie przycisk "Dodaj wideo", a następnie zaznacz pole zgłoszenia nagrania do konkursu

b) jeżeli chcesz zgłosić zamieszczone już wcześniej wideo, zaloguj się na swoje konto, wejdź na profil oraz kliknij w konkursowy przycisk znajdujący się przy danym materiale

- spośród zamieszczonych nagrań, Jury w składzie: Adam Pieczyński (redaktor naczelny TVN24), Michał Samul (z-ca redaktora naczelnego TVN24) i Aleksandra Majda (szefowa wydawców tvn24.pl oraz Kontaktu 24) wybierze cztery filmy finałowe

- ogłoszenie finalistów nastąpi 17 kwietnia 2014 roku

- spośród czterech finalistów, zwycięzcę wybiorą w głosowaniu internauci. Rozpoczęcie głosowania nastąpi 17 kwietnia 2014 r., a zakończenie - 30 kwietnia 2014 roku (o godzinie 23:59).

PRZECZYTAJ PEŁNY REGULAMIN KONKURSU >>>

Główną nagrodą w konkursie jest 9 tysięcy złotych. Ponadto każdy z finalistów wraz z osobą towarzyszącą ma zapewniony pobyt w Krakowie, zwrot kosztów podróży dwóch osób (do 200 zł) oraz dwa karnety upoważniające do udziału w projekcjach festiwalu o łącznej wartości 600 złotych (szczegółowe warunki w regulaminie konkursu).

Ogłoszenie zwycięzcy i przyznanie nagrody głównej nastąpi w trakcie festiwalu podczas gali.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera w Krakowie to impreza prezentująca i promująca polskie oraz zagraniczne produkcje kina niezależnego - obrazy autorskie, prekursorskie, nowoczesne, zaskakujące i bezkompromisowe. Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 2-11 maja 2014 roku.

WSZYSTKIE ZGŁOSZONE PRZEZ WAS FILMY MOŻNA ZOBACZYĆ PONIŻEJ: