tvnpix
Pojazdy zderzyły się w Bydgoszczy, Foto: FLASHBYDGOSZCZ

Zderzenie tramwaju z autobusem. 15 rannych

Wyjeżdżający z dworca autobus zderzył się z tramwajem. Kilkanaście osób jest rannych. Do wypadku doszło w Bydgoszczy. Zdjęcia rozbitych pojazdów otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

- Zgłoszenie o wypadku na ul. Jagiellońskiej dostaliśmy o godz. 9:33 – poinformowała podinsp. Monika Chlebicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Wyjeżdżający z dworca autobus zderzył się pod Trasą Uniwersytecką z tramwajem nr 8. Siła zderzenia była tak duża, że tramwaj się wykoleił. Jak poinformował nas Reporter 24, strażacy udzielali na miejscu pomocy kilkunastu pasażerom obu pojazdów.

Kilkanaście osób rannych

- Wśród poszkodowanych jest dwójka dzieci. Dwuletnia i dziesięcioletnia dziewczynka. Wszyscy poszkodowani byli przytomni, mogli samodzielnie chodzić - powiedziała kpt. Aleksandra Starowicz z bydgoskiej straży pożarnej.

- Do szpitali odwieziono 15 osób. Żaden z poszkodowanych nie jest w stanie ciężkim - poinformowała Monika Chlebicz. Po godzinie 12 przywrócono ruch na skrzyżowaniu.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Obaj twierdzą również, że na rondo wjechali na zielonym świetle. Który z nich ma rację, ustali policja.

O wypadku przeczytaj też na portalu tvn24.pl

 

Autor: eŁKa/kv

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.