tvnpix
Foto: Tatar

Zderzenie samochodu osobowego z autobusem. Dwójka dzieci w szpitalu

Na Warszawskim Mokotowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim. Do szpitala trafiła dwójka dzieci, która podróżowała w samochodzie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14.54. Doszło do zderzenia autobusu ZTM z samochodem osobowym marki Nissan. Na miejsce przyjechała karetka, lądował też śmigłowiec LPR. Kobieta, która jechała autem osobowym wiozła dwójkę dzieci, które są teraz badane. Nie ma jeszcze informacji, czy ktoś trafi do szpitala. Kierowca autobusu został już przebadany na zawartość alkoholu, jest trzeźwy - przekazał przed godziną 16 Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Później dodał, że kierująca nissanem również była trzeźwa. - Dwójka dzieci, która podróżowała nissanem trafiła do szpitala karetką - poinformował policjant.

Dodał też, że są utrudnienia. - Wjazd w aleję Wilanowską jest zablokowany. Policjanci są na miejscu i kierują ruchem - podsumował.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak doprecyzował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło w alei Wilanowskiej, pomiędzy ulicą Wołoską a Lotników.

- Aleja Wilanowska jest zamknięta w obie strony - przekazał.

Autor: katke/gp Źródło: tvnwarszawa.pl