tvnpix
Zderzenie na krajowej "50", Foto: mike102, Kontakt 24

Zderzenie na krajowej "50". Pięć osób rannych

Zderzenie dwóch samochodów osobowych i ciężarówki na drodze krajowej numer 50 w Mszczonowie (Mazowieckie). W wyniku zderzenia pięć osób zostało poszkodowanych. Pierwszą informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do policji około godziny 6.30.

- Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki - przekazała po godzinie 10 podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Na miejscu pracowała także straż pożarna. - W przypadku jednego pojazdu konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Wycinano dwie osoby. Łącznie na miejscu pracowały cztery zastępy - poinformował mł. bryg. Piotr Grzelecki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Pięć osób rannych

Według informacji policji pięć osób zostało poszkodowanych. - Najprawdopodobniej wszystkie trafiły do szpitala - powiedziała rzeczniczka mazowieckiej policji.

Jak dodał mł. bryg Piotr Grzelecki, wśród pięcioro poszkodowanych jest troje mężczyzn oraz dwie kobiety.

Na odcinku, gdzie doszło do zderzenia, pojawiły się utrudnienia w ruchu.  Droga w obu kierunkach była zablokowana, obowiązywały objazdy. Obecnie trasa jest już przejezdna.

Autor: bkol/ak

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.