MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Zawracał i wymusił motocykliście

Do wypadku z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego doszło o godz. 16:45 na ul. Piłsudskiego. Kierujący osobówka zawracał w miejscu niedozwolonym. Motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń został zabrany do szpitala.

Z informacji jakie uzyskaliśmy na miejscu zdarzenia, oba pojazdy poruszały się po ulicy Piłsudskiego w kierunku Legionów. Kierowca forda focusa zaraz za skrzyżowaniem z ulicą Szucha postanowił zawrócić. Nie zważając na podwójną linię ciągłą na jezdni, najpierw najechał na krawężnik, a następnie zaczął wykonywać manewr zawracania. Niestety tym samym nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocykliście, który wbił się w bok samochodu tak, że wystrzeliły w nim kurtyny.

 

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie oraz policję. Do przyjazdu karetki, kierowca jednośladu był nieprzytomny. Ratownicy po przybyciu natychmiast go opatrzyli i już przytomnego przetransportowali do szpitala.

 

Przejazd w miejscu zdarzenia został wstrzymany w obu kierunkach. Na miejscu nadal prowadzone są czynności policyjne. Jak poinformowali nas policjanci, obaj kierowcy byli trzeźwi.

(Do redakcji k24: Bardzo mi przykro, ale dodanie większej ilości zdjęć jest zbyt czaso chłonne.)