tvnpix
Wybieracie najlepszy materiał tygodnia, Foto: Reporterzy 24

Zawirowania w pogodzie, zderzenia w oku kamer, lądowanie na dachu. Czas wybrać materiał tygodnia

Nawet naszej redakcji nie było łatwo wybrać propozycje, na które moglibyście oddać swój głos. Dlatego w tym tygodniu mamy dla Was aż dziesięć niesamowitych materiałów. Wśród nich są dramatyczne relacje pogodowe z Polski i zza naszych granic, mrożące krew w żyłach filmy z dróg, galeria w ogniu, spektakularny wypadek podczas zawodów balonowych, a nawet wycieczka z Reporterem 24 do opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Wszystkie te materiały czekają na Wasze głosy. Wybierzcie najlepszy!

Pożar na A2. Spłonęły dwie budki punktu poboru opłat. Zajęły się od samochodu

Spalony samochód osobowy oraz dwie budki w punkcie poboru opłat - to skutek pożaru na autostradzie A2 na wysokości Rzepina (Lubuskie). Nagranie oraz informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Mariusza.

Czytaj więcej

Zalane ulice, samochody w wodzie. Powódź na Lanzarote

Intensywne opady deszczu, doprowadziły w sobotę do poważnych podtopień w miejscowości Costa Teguise na wyspie Lanzarote, wchodzącej w skład Wysp Kanaryjskich (Hiszpania). Na wyspie obowiązuje alert pogodowy. Informację, nagrania oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Maćka.

Czytaj więcej

Samochód rozbija się na A4, tuż obok jedzie BOR. Jest nagranie

Samochód jedzie środkowym pasem, nagle wpada w poślizg i rozbija się na barierce - to widać na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24. Działo się to na autostradzie A4 pod Krakowem. Samochodem podróżowała rodzina z dziećmi. Na pomoc ruszył kierowca BMW należącego do Biura Ochrony Rządu.

Czytaj więcej

Pożar galerii w Warszawie. Ewakuowano 100 pracowników

Zapalił się dach Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Pożar gasiło kilka zastępów straży pożarnej. Gęsty dym, który unosił się nad budynkiem, widać było z daleka. Reporterzy 24 przesyłali nam filmy i zdjęcia.

Czytaj więcej

"Dreszczyk emocji" w dawnym szpitalu psychiatrycznym. Relacja Reportera 24

Ona - miłośniczka opuszczonych budynków i horrorów. On - pasjonat fotografii. Połączenie ich zainteresowań przywiodło ich do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Otwocku koło Warszawy. Efekty wyprawy na Kontakt 24 nadesłał Piotr Harwas.

Czytaj więcej

Plaża, silny wiatr i parawany. To nie mogło się udać

Pogoda podczas długiego weekendu nie dopisała. Przekonała się o tym pani Dorota, która z koleżankami wybrała się na majówkę nad polskie morze. Nagranie nieudanej próby złożenia parawanu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Uderzył w dach hali, odbił się i odleciał. Wypadek podczas zawodów balonowych

Balon zahacza o dach hali sportowej, podnosi się i leci dalej. Chociaż incydent podczas zawodów balonowych w Krośnie (Podkarpackie) wyglądał groźnie, organizatorzy przekazali, że pilot wyszedł z niego bez szwanku. Nagranie na Kontakt 24 przysłał serwis krosno24.pl.

Czytaj więcej

Uderza w auto, przelatuje nad maską. Zderzenie z motorowerem

Chociaż skończyło się na ogólnych potłuczeniach, nagrania, które na Kontakt 24 otrzymaliśmy z Międzyrzecza (Lubuskie) mrożą krew w żyłach. Drogą z pierwszeństwem przejazdu jedzie motorower, nagle z prawej strony wyjeżdża auto. Jednoślad uderza w nie, a jego kierowca przelatuje nad maską. Jak informuje policja, to kolizja, ale sprawa może trafić do sądu.

Czytaj więcej

Zawaliła się część nabrzeża. Ewakuowano kilkadziesiąt osób

Zawalił się fragment nabrzeża nad Odrą we Wrocławiu. Służby ewakuowały 37 osób z budynku, który znajduje się w pobliżu osuwiska. Do dziury wpadł mikrobus, z którego sprzedawano jedzenie, a inny samochód zawisł nad wyrwą. Na miejscu pracują straż miejska i straż pożarna. Nikt nie został ranny. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Zalany tunel, strumienie wody na ulicach. Strażacy w akcji po ulewach

- Jeździmy i pompujemy wodę - mówią strażacy. I przyznają, że po intensywnych opadach deszczu mają pełne ręce roboty. Usuwają wodę z posesji i ulic. Nagrania, na których widać skutki ulew między innymi w Radomiu (Mazowieckie), otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24.

W poprzednich głosowaniach na "materiał tygodnia" wygrały następujące relacje:

Bocian czarny w ogrodzie Reportera 24. Regularnie wyjada rybki z sadzawki

"Warczał, próbował gryźć". Bóbr przestraszył się petard, na pomoc ruszyli strażacy

Bliskie spotkanie Księżyca z Jowiszem na Waszych zdjęciach

Tłumy turystów w tatrzańskiej dolinie. "Krokusowe szaleństwo"

"Był wycieńczony, walczył o życie". Akcja ratowania żurawia na nagraniu Reportera 24

Śmigłowiec z antyterrorystami nad miastem. Policja: to ćwiczenia

150-letnia willa z drona. Tak wygląda kilka godzin po pożarze

"No woman, no kraj". Relacja Reportera 24 ze strajku kobiet

Po podwójnej ciągłej, spychając auta. Przejazd kolumny w okolicach Wisły

"Żubry są potulne jak baranki". Reporter 24 w Puszczy Białowieskiej

Największy na świecie samolot pasażerski wylądował w Warszawie

Podróżuje mimo choroby, a w ręku ma bilet na koniec świata

"Takiej zaspy jeszcze nie widziałem". Ściana śniegu na Podkarpaciu

Rozbłysło wielkie serce WOŚP

Wyjrzał przez okno i zobaczył niezwykły widok. To sarna albinos

Przez lata straszyło w górach. Widmo Brockenu uchwycone na zdjęciu

Autor: kab//popi