tvnpix
Mężczyznę uwalniali strażacy, Foto: cmg24.pl

Zawalony chodnik i uwięziony mężczyzna. Ratowali go strażacy

Pod 28-latkiem nagle zawalił się chodnik, a mężczyzna utknął w zapadlisku. Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Kwieciszewo (woj. kujawsko-pomorskie). Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od serwisu cmg24.pl.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy, widzimy miejsce, w którym zawalił się chodnik oraz strażaków, którzy pomogli poszkodowanemu mężczyźnie.

- Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy trzydzieści minut po północy. Na długości trzech metrów zawalił się chodnik. Akurat przechodził po nim 28-letni mężczyzna. Elementy krawężnika przygniotły jego nogi, przez co sam nie mógł wycofać się z zapadliska - poinformował nas oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie.

- Po uwolnieniu przez strażaków mężczyzna został przekazany zespołowi karetki pogotowia ratunkowego, a następnie trafił do szpitala - poinformował strażak.

Jak informuje serwis cmg24.pl, poszkodowany 28-latek mógł spędzić w zapadlisku nawet godzinę. Pomoc na miejsce wezwała osoba z jego rodziny, która znalazła uwięzionego mężczyznę.

Autor: sc/popi