Zamknięty

Pisze o tym:

71 reporterów

Dodano:

72 materiały

"Zaczynam i kończę dzień razem z Wami", "kawał dobrej roboty". #16latTVN24

16 lat temu wystartowała telewizja TVN24. Z okazji naszych urodzin wspominaliście ten czas i składaliście nam życzenia. Dziękujemy za Wasze komentarze, zdjęcia i filmy!

Tworzycie z nami TVN24, Foto: tvn24 | Wideo: tvn24

 

- Dzień dobry, serwis informacyjny TVN24 - powiedziała Anita Werner 16 lat temu w samo południe. Tak wystartował pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny. Zaczęło się od bardzo małego studia i grupy ludzi z bardzo dużym zapałem i pasją – tworzyli coś zupełnie nowego i dla niektórych - niewykonalnego.

#16latTVN24 CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

Z okazji urodzin TVN24 wspominaliście także jej początek. "Pamiętam Wasz debiut i od razu wielkie wydarzenie. Atak na WTC. Poradziliście sobie doskonale. I od tego czasu oglądam TVN24" - napisał Zbyszek.

Otrzymaliśmy od Was także mnóstwo życzeń. "100 lat! Jesteście najlepsi, a programy takie jak Szkiełko to mistrzostwo" - napisał Krzysztof. A to życzenia od Marzeny: mój Kochany program ma dzisiaj 16. urodziny, a ja mam 50-te. Dziękuję, że od 16 lat świętujemy razem. Życzę kolejnych 100 lat. Wasz wierna fanka.

To Wy, Reporterzy 24, razem z nami tworzycie TVN24. Każdego miesiąca otrzymujemy od Was ponad 20 tysięcy informacji, zdjęć, nagrań. Bardzo dziękujemy!

W ubiegłym roku, z okazji 15 urodzin TVN24, pokazywaliście nam, co można zrobić w 15 lat.