tvnpix

Wywrotka uderzyła w most. Ranny kierowca

Do szpitala trafił kierowca wywrotki, który jechał z podniesioną skrzynią i zahaczył o wiadukt. Mężczyzna został zakleszczony w kabinie, która podniosła się i uderzyła w dolną część przeprawy. Rannego mężczyznę uwalniali strażacy. Zdjęcia z wypadku, do którego doszło dziś rano na budowie obwodnicy Warszawy, przesłał na skrzynkę Kontaktu 24 internauta @Piotr Bober.


Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stołecznej policji o godzinie 8.20. "Kierowca wywrotki jechał z podniesioną skrzynią ładunkową i zahaczył o betonowe przęsło wiaduktu" - powiedział nam Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. "Samochód przeważyło i stanął w pionie. Kabina z kierowcą uderzyła w wiadukt" - dodał Robert Gołębiowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Zakleszczonego w kabinie mężczyznę wyciągnęli strażacy. "Zabezpieczyliśmy teren i wycięliśmy kierowcę z kabiny. Przekazaliśmy go służbom medycznym. Do momentu zabrania przez karetkę mężczyzna był przytomny" - poinformował Gołębiowski.

Kierowca wywrotki trafił do szpitala w Warszawie. Zlecono badania krwi na obecność alkoholu w organizmie.

Autor: kde//ja

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.