tvnpix
Choroba nie przeszkodziła panu Tomaszowi

Wyszedł ze szpitala i ruszył w podróż życia. Wybraliście materiał kwietnia

W lutym zaczął dochodzić do siebie po chemioterapii, a już kilka tygodni później spacerował z lwami w Senegalu. To właśnie relacja z niesamowitych podróży pana Tomasza zdobyła najwięcej (32 proc.) Waszych głosów i została materiałem kwietnia Kontaktu 24. Na podium znalazły się też zdjęcia dzikiej zwierzyny (28 proc.) i historia daniela albinosa (22 proc.). Zwycięzcom gratulujemy, a Wam dziękujemy za głosy.

I miejsce: Wyszedł ze szpitala i ruszył w podróż życia. Choroba go nie zatrzymała

W lutym zaczął dochodzić do siebie po chemioterapii, a już kilka tygodni później spacerował z lwami w Senegalu i poznawał wszystkie barwy Gambii. Historia pana Tomasza, to dowód na to, że poważna choroba nie musi być przeszkodą, a nawet może stać się bodźcem do tego, by spełnić swoje marzenia. Zdjęciami i relacją ze swoich podróży podzielił się z redakcją Kontaktu 24.

Czytaj więcej

II miejsce: Oko w oko z dziką zwierzyną. Pojedynek lisa z bielikiem i 400 zdjęć w kwadrans

Cierpliwość popłaca. Przekonuje o tym Reporter 24 z Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie), który przysłał nam bajeczne zdjęcia leśnych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Wśród fotografii znajdziecie między innymi zdjęcia majestatycznych jeleni, uroczych młodych dzików, węża czy bażanta. Panu Jurkowi udało się także uchwycić pojedynek dwóch drapieżników: lisa i bielika, które zajęte sobą, nie zauważyły, że stają się bohaterami niesamowitej fotorelacji.

Czytaj więcej

III miejsce: Daniel albinos z towarzyszem na śniadaniu. "Nie uwierzyłem w to, co zobaczyłem"

W lasach w okolicy Nowej Soli (woj. lubuskie) pojawił się daniel albinos. Biały jegomość ma chyba dużo szczęścia, bo został zauważony w towarzystwie innego daniela. Okazuje się, że albinosy bywają porzucane przez stada, a osamotnione mogą potrzebować pomocy. Wyjątkowego osobnika wypatrzył w piątek Jan.

Czytaj więcej

***

A Ty również byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia? Prześlij swój film lub zdjęcia do redakcji Kontaktu 24. Czekamy na Twoją relację. Zostań Reporterem 24!

Najlepszy w styczniu był jeleń, pod którym załamał się lód.

Najlepsze w lutym było nocne karaoke w kościele.

Najlepsze w marcu było14 bocianich gniazd na słupie

Autor: sc/aw