tvnpix
Foto: Kawai1974

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Jedna osoba w szpitalu, zniszczone auta

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Chorzowie (Śląskie). - Cztery inne pojazdy zaparkowane na tej ulicy zostały uszkodzone - poinformowała chorzowska policja. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło o godzinie 5.30.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na ulicy Stefana Batorego w Chorzowie. W wyniku zderzenia cztery inne pojazdy zaparkowane na tej ulicy zostały uszkodzone - poinformował aspirant Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Chorzowie.

- Kierowca forda nie zachował ostrożności i na podwójnej ciągłej próbował wyprzedzić kierowcę mazdy. Nie zauważył, że pojazd wyprzedzany zawraca, co skutkowało uderzeniem w bok samochodu. Uderzenie było bardzo silne, od mazdy odpadło koło, które uszkodziło jeden z pojazdów zaparkowanych przy drodze - powiedział policjant.

Grzywna dla sprawcy

W wyniku zderzenia poszkodowany został kierowca mazdy.

- Został przewieziony do szpitala. Sytuacja prawdopodobnie zakończy się grzywną dla kierowcy, który spowodował zdarzenie. Kierowcy byli trzeźwi - dodał Sebastian Imiołczyk.


Autor: MWS/ak

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.