tvnpix
Który materiał był najlepszy w marcu?

Wyprzedzający na zakręcie radiowóz, magiczna Warszawa czy uwięziona sarna? Wybieracie materiał marca

W marcu Reporterzy 24 przesłali nam mnóstwo ciekawych zdjęć i filmów. Jak zawsze spośród nich wybierzecie materiał miesiąca. Wśród kandydatów jest nagranie, na którym widać moment pęknięcia opony w prezydenckiej limuzynie, urokliwe zdjęcia wykonane na ulicach Warszawy czy niecodzienne zdjęcia 14 bocianich gniazd znajdujących się na jednym słupie. Głosujcie na swojego faworyta, wybierzcie materiał marca Kontaktu 24!

Ranna sarna wpadła do rzeki. Uratowali ją strażacy

"Sarna prawdopodobnie uciekała przez nadjeżdżającym samochodem i wpadła do rzeki" - zaalarmował naszą redakcję Reporter 24 Mateusz i wysłał zdjęcia pokazujące nietypową akcję ratowniczą strażaków. Ostatecznie zwierzę udało się wyciągnąć i zaopiekował się nim weterynarz. Wszystko działo się przy ulicy Nadbrzeżnej w Świeradowie-Zdroju (woj. dolnośląskie).

Czytaj więcej

"W naszą stronę posypały się kamienie". Nagranie z momentu pęknięcia opony w prezydenckiej limuzynie

- Nagle zobaczyłem jak samochód wypada z trasy. W naszą stronę posypały się kamienie - relacjonował w rozmowie z Kontaktem 24 autor nagrania, na którym widać moment, w którym w prezydenckiej limuzynie pękła opona. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ani żadnej z towarzyszących mu osób nic się nie stało. - To było auto, którym ja jechałem - potwierdził w rozmowie z "Faktami" TVN prezydent Andrzej Duda.

Czytaj więcej

Ciężarówka runęła tuż przy domu. Nagranie

Samochód ciężarowy w trakcie pokonywania zakrętu nagle zaczyna przechylać się na prawy bok. Po chwili pojazd wywraca się, a wszystko rejestruje kamera w samochodzie jednego z kierowców. Do zdarzenia doszło w miejscowości Radzyń (woj. lubuskie), a film otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Zakręt, podwójna ciągła i wyprzedzający radiowóz. Policja tłumaczy: jechali na interwencję

Komendant miejskiej policji w Zabrzu (woj. śląskie) wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie nagrania, na którym widać radiowóz przejeżdżający podwójną ciągłą linię na zakręcie i wyprzedzający inne auto. Jak się dowiedzieliśmy, patrol jechał na interwencję. Autor filmu podkreślił,że pojazd jechał z włączonymi sygnałami świetlnymi, jednak bez dźwiękowych.

Czytaj więcej

18-latka autem stoczyła się ze skarpy. Po chwili uderzył w nie pociąg

Samochód osobowy spadł ze skarpy, a po chwili uderzył w niego pociąg w miejscowości Boguszów-Gorce (woj. dolnośląskie). Za kierownicą auta siedziała 18-latka, która wraz z pasażerem trafiła do szpitala. Zdjęcia z miejsca wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24, a ich autorem jest Reporter 24 o nicku Ludim.

Czytaj więcej

"Ulica jest moim jedynym modelem". Z aparatem po Warszawie

- Ulica jest moim jedynym modelem. To ona pozuje mi do zdjęć - mówi Piotr Harwas, autor fotografii przedstawiających życie w Warszawie. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

14 bocianich gniazd na słupie. "To normalne w Hiszpanii i Portugalii"

Widzieliście kiedyś kilkanaście bocianich gniazd, jedno obok drugiego? Macie szansę zobaczyć to zjawisko na zdjęciach, które z Portugalii przysłała na Kontakt 24 Kamila. "Rodzina w komplecie" - puentuje autorka zdjęć. A jak dodaje ornitolog, hiszpańskie i portugalskie bociany są po prostu bardziej przyjazne.

Czytaj więcej

Zabytkowa willa "Jolancin" w ogniu

Pożar w zabytkowej willi "Jolancin" w Milanówku koło Warszawy. Jak podała policja, z budynku zostało ewakuowanych 20 osób. Pierwszą informację, zdjęcia i nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

***

A Ty również byłeś świadkiem ciekawego, niecodziennego zdarzenia? Prześlij swój film lub zdjęcia do redakcji Kontaktu 24. Czekamy na Twoją relację. Zostań Reporterem 24!

Najlepszy w styczniu byłjeleń, pod którym załamał się lód.

Najlepsze w lutym było nocne karaoke w kościele.

Autor: sc/aw