MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Wyprzedał na skrzyżowaniu – sprawca zbiegł

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godz. 15:00 na skrzyżowaniu ul. Browarnej oraz Jaśminowej. Jedna osoba w wyniku zajścia trafiła do szpitala.Z informacji jakie uzyskaliśmy na miejscu zdarzenia, w kolizji udział brały dwa samochody osobowe, opel astra oraz honda accord. Oba pojazdy poruszały się po ulicy Browarnej w kierunku Pocztowej. Tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Jaśminową, kierująca honda rozpoczęła manewr skrętu w lewo. W tym samym momencie jadący z tyłu opel, zjechał na lewy pas i zaczął wyprzedzać. W wyniku czego doszło do zderzenia, hondę zniosło na chodnik, natomiast opel zatrzymał się kilkanaście metrów dalej uderzając w słup.

Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe. Jeszcze przed przyjazdem mundurowych, jak powiedział jeden ze świadków, z astry wysiadło trzech młodych mężczyzn, którzy najpierw podbiegli do kobiety znajdującej się hondzie, chcąc udzielić jej pomocy. Następnie porzucili swój pojazd i zbiegli z miejsca zdarzenia.

Kierująca honda została z ogólnymi obrażeniami ciała zabrana do szpitala. Jednak jak udało nam się dowiedzieć, nic poważnego jej się nie stało, została opatrzona i zwolniona do domu.

Na miejscu pracowali również strażacy, którzy zabezpieczyli oba pojazdy oraz technik policyjny. Sprawę wyjaśni policyjne dochodzenie.