tvnpix
Do zdarzenia doszło w Skarżysku-Kamiennej, Foto: SpottedSkarzyskopl, Kontakt 24

Wymusiła pierwszeństwo, zepchnęła auto. Trzy osoby ranne

Dwie kobiety i mężczyzna zostali ranni w wypadku, do którego doszło w Skarżysku-Kamiennej (Świętokrzyskie). Jeden z samochodów został zepchnięty z drogi, dachował i wylądował w rowie. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło o godzinie 16 na ulicy Wojska Polskiego.

- Zderzyły się dwa auta osobowe. 37-letnia kobieta podróżowała osobowym hyundaiem z drugą kobietą, 34-latką. Kierująca chciała włączyć się do ruchu zjeżdżając z ulicy Wojska Polskiego, drogi krajowej numer 42. Nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu w stronę Skarżyska 29-letniemu mężczyźnie, który prowadził osobowe audi. Zderzyła się z nim, wypychając go z drogi - relacjonowała sierż. sztab. Izabela Romanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Wypadł z auta

- Audi dachowało i wylądowało w przydrożnym rowie. Mężczyzna, który siedział za kierownicą, ze względu na to, że nie miał zapiętych pasów, wypadł przez przednie okno. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala - powiedziała policjantka.

Pomocy medycznej potrzebowały także kobiety podróżujące hyundaiem. - Trafiły do szpitala.

- Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że to kierująca 37-latka zostanie uznana za sprawcę wypadku. Kobieta była trzeźwa - mówiła sierżant sztabowa Izabela Romanowska. - Sprawdzane są okoliczności zdarzenia - dodała.

Autor: jw/kab Źródło: Kontakt 24