tvnpix
Wybraliście materiał miesiąca, Foto: PKW Czernicki2017

Wybraliście! Wyjątkowe zdjęcie marynarzy materiałem miesiąca

Prezent marynarzy Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki 2017 dla mam spodobał się Wam najbardziej. Wyjątkowe zdjęcie wygrało w naszym głosowaniu na materiał maja zdobywając 20 procent wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasowały się jednocześnie policyjny pościg za koniem i kąpiący się w chłodnym Bałtyku bóbr (13 proc.). Trzecie miejsce przypadło zimowym relacjom pogodowym oraz nagraniu z bliskiego spotkania z łosiem (12 proc.). Gratulujemy!

I miejsce: Nie mogli złożyć życzeń osobiście. Wysłali mamom niezwykłe zdjęcie

Pływając od kilku miesięcy po morzu nie mogą spotkać się z bliskimi. Dlatego w Dzień Matki marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki 2017 postanowili złożyć swoim mamom życzenia w niecodzienny sposób, wysyłając im zdjęcie wielkiego serca.

Czytaj więcej

II miejsce: "Zima w maju to lekkie przegięcie". Śnieżne relacje Reporterów 24

Pogoda w maju płata figle. Jak informowali nas Reporterzy 24, w województwach: Warmińsko-Mazurskim, Kujawsko-Pomorskim, Mazowieckim, Zachodniopomorskim, Dolnośląskim, Pomorskim i Podlaskim padał śnieg. Na Kontakt 24 otrzymywaliśmy od Was nagrania i zdjęcia.

Czytaj więcej

 

II miejsce: Bóbr na plaży w Gdańsku. "Chwilę się wygrzewał, po czym płynął dalej brzegiem morza"

Choć Bałtyk jest jeszcze bardzo chłodny i ostatnio miał zaledwie 8 st. C, na polskim wybrzeżu pojawił się śmiałek, który nie boi się kąpieli w lodowatej wodzie. Odważnego bobra zaobserwowała w sobotę podczas spaceru Paulina, która wysłała zdjęcia na Kontakt 24.

Czytaj więcej


III miejsce: Spowodował kolizję i ruszył przez miasto. Policyjny pościg za koniem

Wydostał się z posesji i ruszył przez ulicę. Ku zaskoczeniu kierowców i pieszych. Czarny koń przez kilkanaście minut szalał po centrum Wieruszowa (Łódzkie), aż w końcu doprowadził do kolizji z jednym z samochodów. Niewzruszone zwierzę wybiegło z miasta i dopiero wtedy zostało złapane przez właściciela. Nagranie końskich popisów dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

III miejsce: Przed maską łoś, po drugiej stronie ciężarówka. "Świat mi się zatrzymał

 

Od zderzenia dzieliły centymetry. Przed maskę samochodu Reportera 24 wybiegł łoś. - Do tej pory nie mogę dojść do siebie. W tamtej chwili świat mi się zatrzymał - przyznał Mariusz. Jak dodał, wszystko działo się kilka metrów przed zakrętem, a po przeciwnej stronie jechała ciężarówka. Nagranie z okolic Zabierzowa (Małopolskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

Materiał stycznia: Karambol-gigant na A1

Materiał lutego: "Nie chcę wyciągać waszych dzieci spod lodu". Płetwonurek przesyła zdjęcia i ostrzega

Materiał marca: Kierowca jedzie, a pies na linie biegnie za samochodem. "On nie ma siły"

Materiał kwietnia: "Warczał, próbował gryźć". Bóbr przestraszył się petard, na pomoc ruszyli strażacy

Autor: AR//mz

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.