MATERIAŁ INTERNAUTY

Wybory Miss w Galerii Veneda

W dniu 01.06.2016 w centrum handlowym Galeria Veneda odbyła się gala wyborów Miss. Przydzielono między innymi takie tytuły, jak Miss PWSIP i Galerii Veneda, Miss ŁKS i Portalu myLomza.pl, Miss Foto oraz Miss Publiczności.

O w/w tytuły starały Julia Liakh, Aneta Gontarz, Emilia Kacperska, Edyta Nowacka, Alicja Składanek, Ewa Baczewska, Milena Marchewka, Magda Sierzputowska, Marta Piekarska i Ewelina Żyznowska. Wszystkie kandydatki są studentkami łomżyńskich uczelni.

- Cieszę się że mogłam uczestniczyć w wyborach Miss. Poznałam tam sporo nowych, bardzo pozytywnych osób. Sporo czasu spędziłyśmy na próbach i przygotowaniach - mówi Alicja Składanek, studentka pierwszego roku pracy socjalnej - Przeżycia na gali finałowej były nie do opisania. Stresu oczywiście też nie zabrakło, jednak zaliczam ten dzień do bardzo udanych.

Gala rozpoczęła się parę minut po godzinie 17:00. Wśród jury zasiadli między innymi Marek Norowski (wydawca jednego z lokalnych Portali), pani dyrektor Galerii Veneda, znakomity łomżyński fotograf Mariusz Patalan czy chociażby dr hab. Robert Charmas (rektor PWSIP). Na początku Prezydent Miasta Łomża symbolicznie przekazał klucze do miasta studentom.

- Drodzy Studenci, przekazuję Wam dzisiaj klucze do bram miasta. Czyńcie honory dla dobra mieszkańców Łomży i dla naszych gości. - mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Miasta Łomża - Mam nadzieję, że Juwenalia będą czasem dobrej zabawy.

Po zabraniu głosu przez Prezydenta Chrzanowskiego, dziewczyny zaprezentowały się w strojach zwyczajnych, następnie odbył się pokaz tańca towarzyskiego przygotowany przez Klub Tańca Towarzyskiego AKAT.

Następnie kandydatki pokazały się w strojach klubu sportkowego ŁKS Łomża oraz odbył się pokaz iluzjonisty 22 letniego Piotra Deniusiuka, znanego z udziału w programie MAM TALENT. Po tym występie dziewczęta zaprezentowały się w sukniach ślubnych i wystąpiły łomżyńskie talenty: Marlena Pieńkowska i Przemek Piotrowski .

Po wszystkich prezentacjach i występach nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Miss ŁKS i Portalu MyŁomża.pl została Julia Liakh z Ukrainy, która studiuje na I roku filologii angielskiej na PWSIP.

- Zgłosiłam się, ponieważ widziałam na nagraniach z wcześniejszych lat, jak to wyglądało i mi to się spodobało. Jest to świetna okazja, zaprezentować siebie i spróbować swoich sił w czymś innym. - mówi dla pdabrowski.art.pl Julia Liakh - Podczas samego finału byłam zestresowana, ale jak usłyszałam że zostałam Miss ŁKS i mylomza.pl, to uczucia się zmieniły. Byłam przerażona i bardzo zadowolona z otrzymanego tytułuł.

Miss portalu MyŁomża.pl i ŁKSu, to nie jedyne tytuły przyznane podczas tego wieczora. Miss PWSIP oraz Galerii Veneda została Emilia Kacperska (studentka I roku kosmetologii), natomiast II vice miss - Magda Sierzputowska, studentka III roku kosmetologii, I vice miss - Edyta Nowacka. Mariusz Patalan, fotograf łomżyński wybrał natomiast ponownie Emilię Kacperską jako Miss Foto. Miss Publiczności została Edyta Nowacka, studentka pierwszego roku kosmetologii.

Wśród sponsorów można wymienić m.in. Galerię Veneda, Wesele w Kolnie, Fotograf Mariusz Patalan, portal MyŁomża.pl, kwiaciarnia u Tomka i wiele innych. Gala była zorganizowana jako impreza towarzysząca Juwenaliów Łomżyńskich organizowanych przez Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, których finał odbył się w piątek na muszli koncertowej przy ul. Zjazd.

Pełna galeria zdjęć: http://fotodabrowski.eu/index.php?/category/21
Występ muzyczny Marleny i Przemka: https://www.youtube.com/watch?v=609Sa_8_Ehc

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.