tvnpix

"Wstaję, a tu taka sytuacja. Wszystko zasypane śniegiem". Relacje Reporterów 24

Majówka zbliża się wielkimi krokami, ale zamiast przywitać nas słońcem, zaczął sypać śnieg. Jak informują nas Reporterzy 24 śnieg spadł między innymi na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Czekamy na więcej Waszych pogodowych relacji.

 

"Matka natura z samego rana zrobiła nam niespodziankę. Droga z Głuszycy do Wałbrzycha w Jedlinie Zdrój nieprzejezdna. Super majówka się zapowiada. Tym razem nie dziwię się, że drogowcy zostali zaskoczeni" - napisał z Jedlina Zdroju (woj. dolnośląskie) Reporter 24.

Również Iza zauważa, że mamy "piękną zimę tej wiosny". "Wstaję, a tu taka sytuacja. Wszystko zasypane śniegiem. Nie ma co, zima nie odpuszcza. Szok - powiadomiła nas z Łomnicy koło Wałbrzycha (woj. dolnośląskie) Marta.

Reporter 24 PYJTER spostrzegł, że tym razem to "wiosna zaskoczyła drogowców, a nie zima".

Gdzie spadł śnieg?

Portal tvnmeteo.pl informuje, że biało zrobiło się głównie w południowej części Opolszczyzny, na Dolnym Śląsku i na Przedgórzu Sudeckim. Jak zaznaczył synoptyk TVN Meteo Artur Chrzanowski, śnieg, szczególnie w wyżej położonych regionach, może sypać jeszcze do południa. Później opady będą przechodzić w deszcz ze śniegiem.

Pod śniegiem są m.in. Nowa Ruda, Ząbkowice Śląskie, Jedlina-Zdrój, Bielawa i Polanica Zdrój z województwa dolnośląskiego, Nysa i Otmuchów z województwa opolskiego.

AKTUALNĄ PROGNOZĘ POGODY ZNAJDZIESZ NA TVNMETEO.PL

U Was też spadł śnieg? Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy. Prześlijcie je na Kontakt 24!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: ank//gw