Temat w toku

Pisze o tym:

313 reporterów

Dodano:

344 materiały

#WOSPwTVN24. Tak graliście z Orkiestrą

31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała na całym świecie. I choć w tym roku było inaczej ze względu na panującą pandemię i obostrzenia z nią związane, mamy nadzieję, że tegoroczny finał znów rozgrzał Wasze serca. Pokażcie nam, jak wspieraliście WOŚP. Czekamy na Wasze materiały!

#WOSPwTVN24. Tak graliście z Orkiestrą

Tak gracie z WOŚP Autor: Reporterzy 24 | Źródło: Kontakt 24

 

Zobacz specjalny serwis TVN24 związany z WOŚP

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 31 stycznia. Przed godziną 6:00 rano na antenie TVN24 rozpoczął się wyjątkowy program specjalny, który trwał aż do północy.

Dodatkowo koncert ze studia WOŚP można było oglądać przez cały dzień na żywo wTVN24 GO

Głównym punktem WOŚP było postawione w Warszawie "centrum świata", czyli ogromny namiot, z którego odbywały się połączenia ze wszystkimi sztabami on-line.

Na antenie TVN24 pokazujemy, jak graliście z Orkiestrą: najciekawsze aukcje, rozmawiamy z wolontariuszami, medykami oraz osobami znanymi i lubianymi, które wspierają WOŚP. Łączymy się także z małymi i dużymi sztabami w kraju i w najdalszych zakątkach świata, od Australii po Stany Zjednoczone.

Jak co roku, punktualnie o 20:00 pokazaliśmy na żywo "Światełko do nieba".

"Finał kończymy z wynikiem 127 495 626 zł" - poinformowała fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kilka minut po północy w poniedziałek. To więcej o ponad 12 milionów złotych niż w ubiegłym roku.

Czy włączyliście się w akcję WOŚP? Nagrywajcie filmy, róbcie zdjęcia, twórzcie relacje w mediach społecznościowych, oznaczając swoje posty publiczne hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz nazwą miejscowości, w której gracie (na przykład #Wrocław czy #Londyn). Zdjęcia i nagrania pokazujemy na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl.