tvnpix

Woda po kolana, zalane ulice. Pogodowe relacje Reporterów 24

Na Kontakt 24 otrzymywaliśmy nagrania i zdjęcia, na których widać gwałtowne oblicze pogody. Na jednej z ulic Rudy Śląskiej wody było tyle, że sięgała po kolana. Zalane zostały ulice także w innych miastach. W wyniku gorszych warunków atmosferycznych dochodziło też do kolizji.

 

 

AKTUALNĄ SYTUACJĘ POGODOWĄ ŚLEDŹ NA TVNMETEO.PL

W wyniku gwałtownej aury w Brzezinach (Łódzkie) zalane zostało skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Mickiewicza. Również w Rudzie Śląskiej ulice znalazły się pod wodą. Na nagraniu, które otrzymaliśmy od Reportera 24 o nicku 5nip3r, widać mężczyznę stojącego w wodzie po kolana. Sytuacja miała miejsce na ulicy Edmunda Kokota.

- Ulewy zaczęły się około godziny 14:20 i ich efektem było 17 interwencji. Trzy z nich dotyczyły kolizji na autostradzie A4 spowodowane gorszymi warunkami atmosferycznymi, w wyniku których jedna osoba została poszkodowana i przewieziono ją do szpitala - poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 dyżurny straży pożarnej w Rudzie Śląskiej.

Jak dodał, oprócz zalanych ulic i piwnic, zgłoszenia dotyczyły kilku połamanych drzew.

W Wielkopolsce - do godziny 17 - strażacy wyjeżdżali 14 razy. Najwięcej, czyli sześć interwencji, miało miejsce w powiecie pleszewskim. Burze nie wyrządziły poważniejszych szkód. Na nagraniu Reportera 24 widać zalaną ulicą Kolejową w Pleszewie.

 

 

Autor: ank

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Anarcho68

Niech władze - lokalne czy centralne, wsio ryba! - jeszcze mniej dbają o systemy odprowadzania wody opadowej i pozwalają na jeszcze dokładniejsze ich dezintegrowanie, to woda po deszczu będzie jeszcze głębsza i jeszcze szerzej rozlana...

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.