MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Wjechała prosto w drzewo

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Około godz. 20:40 na ulicy Kościuszki na wysokości cmentarza, kobieta poruszająca się samochodem osobowym uderzyła czołowo w drzewo. Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe.Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kobieta poruszająca się samochodem marki saab 93 jechała ulicą Kościuszki w kierunku ronda. Na wysokości cmentarza, wyprzedzając rowerzystę zjechała do prawej zahaczając narożnikiem drzewo, następnie przejechała kilkanaście metrów, po czym czołowo uderzając w kolejne drzewo zatrzymała się.

Świadkowie zajścia wezwali na miejsce policję. Gdy funkcjonariusze podeszli do auta, kierująca nie chciała ich pomocy. Mundurowi jednak postanowili dodatkowo wezwać karetę pogotowia, oczekując na przyjazd chcieli sprawdzić stan trzeźwości kobiety, ta jednak powiedziała, że piła aczkolwiek na badanie alkomatem się nie zgadza. Po przybyciu ratowników medycznych, kierująca również odmówiła pomocy.

Jeden ze świadków, który jechał za kobietą, powiedział że nie jechała ona szybko, dokładnie nie był w stanie powiedzieć, jednak nie przekroczyła ona 50km/h.

Ruch w miejscu zajścia odbywa się wahadłowo, utrudnienia potrwają do chwili usunięcia uszkodzonego pojazdu.