tvnpix
Wybieracie materiał lutego

Wizyta w tajemniczym lesie, karaoke w kościele, czy może sarnostrada? Głosujcie na materiał lutego

Mnóstwo ciekawych historii, barwnych zdjęć i niesamowitych nagrań otrzymaliśmy od Was w lutym. Czas podsumować drugi miesiąc 2016 roku i wybrać najlepszy materiał, który pojawił się na Kontakcie 24. Na Wasze głosy czekają Gdynia i Irlandia w obiektywach Reporterów 24, tajemniczy las, stado muflonów, czy wielkopolska sarnostrada, a także samochód, który jechał bez kierowcy, kościelne karaoke i wiatr, który "rozebrał" blok z elewacji.

Zamki, latarnie morskie i zachwycające krajobrazy. Ta wyspa robi wrażenie

- W okolicach wysp można spotkać wieloryby i delfiny, a foki praktycznie jedzą z ręki - opowiada o swoich podróżach do Irlandii MozaPrime. Na Kontakt 24 przysłał imponujący film nagrany z drona pokazujący piękno miejsc, które odwiedził. Są więc ruiny zamków, stare latarnie morskie i malownicze krajobrazy.

Czytaj więcej

Bliskie spotkanie ze stadem muflonów. Zobacz nagranie Reportera 24

- Niektórzy jadąc do pracy, stoją w korku. Czasami ja też muszę chwilę postać - żartuje pan Marcin, autor filmu, który wysłał na Kontakt 24. Leśnikowi udało się zarejestrować kierdel muflonów przebiegających przez leśną drogę w Sudetach Zachodnich. Uwagę naszej redakcji przyciągnęła ogromna liczba muflonów. Ilu się doliczyliście?

Czytaj więcej

Cały rok w Gdyni na zdjęciach Reportera 24

Powstawały przez cały rok. Czasami, gdy inni spali, Reporter 24 "ruszał w drogę", by sfotografować miasto o każdej porze. A wszystko po to, by pokazać, jak piękna jest Gdynia. Niezwykły prezent przygotował z okazji 90 urodzin miasta. Zobaczcie sami!

Czytaj więcej

Samochód osobowy bez kierowcy stoczył się ze skarpy

Do nietypowej sytuacji doszło przy ulicy Robotniczej w Szczecinie. Samochód osobowy bez kierowcy stoczył się ze skarpy i zatrzymał się na pobliskim murze. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Elizy.

Czytaj więcej

Sarnostrada Wielkopolska: sarna na przedzie, za nią sznur aut. Zobacz nagranie

Gdy ona ruszała, to ruszyć mogły też samochody. Gdy przystawała, by rozejrzeć się po okolicy - auta hamowały. Niesforna sarna zablokowała ruch na drodze w okolicach Poznania, a jej wyczyny nagrał Jakub, który film przesłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Leśna gra świateł. Tajemnicze zdjęcia Reporterki 24

Są jednocześnie tajemnicze i malownicze. Zdjęcia autorstwa pani Barbary to połączenie klimatycznych obrazów i gry świateł. Swoje fotografie przesłała na Kontakt 24. Jest co oglądać!

Czytaj więcej

Nocne karaoke w kościele. Śpiewali kolędy i "Ona tańczy dla mnie"

Osobliwe wykonania "Dzisiaj w Betlejem" czy "Ona tańczy dla mnie" mogli usłyszeć w nocy z piątku na sobotę mieszkańcy Budzynia (woj. wielkopolskie). Śpiewy dochodziły z... kościelnych głośników. Jak się okazało, do świątyni wszedł kościelny ze znajomymi i uruchomili nagłośnienie. Nagranie na Kontakt 24 przesłał Tomasz.

Czytaj więcej

Wiatr, falująca elewacja, a po chwili huk. "Uwaga!"

Fragment elewacji runął na parking przy jednym z bloków na warszawskim Ursynowie. Nagranie pokazujące moment, gdy ogromna bryła tynku odrywa się od ściany, otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Roberta Stolarczyka.

Czytaj więcej

Najlepszy w styczniu był jeleń, pod którym załamał się lód.

Autor: kab/popi