Zamknięty

Pisze o tym:

665 reporterów

Dodano:

2162 materiały

Wiosna w pełni. Czekamy na Wasze pogodowe relacje

Tylko dwa tygodnie zostały do końca kalendarzowej wiosny. 21 czerwca powita nas lato. To ostatnia szansa abyście pokazali, jak u Was wyglądają ostatnie dni tej pory roku. Na Kontakt 24 wciąż przesyłacie Wasze pogodowe relacje. Czekamy na więcej! Słoneczne dni? Burzowe niebo? Wasze filmy i zdjęcia możecie dodawać do naszego gorącego tematu.

Wiosna w pełni. Czekamy na Wasze pogodowe relacje

Żuczek na kwiatku Autor: igor_godlewski

Wiosna, na którą tak długo czekaliśmy, będzie z nami jeszcze tylko przez dwa tygodnie. Coraz wyższe temperatury, gwałtowne burze i dłuższe dni zwiastują zbliżające się lato. Na Kontakt 24 przesyłacie nam zdjęcia tego, jak ta pora roku wygląda u Was. Czekamy na więcej. Pokażcie nam finał wiosny!

Najwyższy czas na letnie sukienki i krótkie spodnie. Temperatury podskakują do 30 stopni, a Polacy otworzyli już sezon na grilla i wypoczynek nad wodą.

Chwilami wiosenny zapał do korzystania z pięknej pogody mogą ostudzić nawiedzające Polskę deszcze i burze. W pierwszej w tym roku burzowej fali grzmiało w kilku województwach, zdarzały się też lokalne podtopienia.

Reporterzy 24, czy rozpieszcza Was wiosenna pogoda? Czy korzystacie z dłuższych, słonecznych dni i wysokiej temperatury? Czekamy na Wasze relacje!

Więcej wiadomości pogodowych możecie przeczytać w portalu tvnmeteo.pl