Zamknięty

Pisze o tym:

37 reporterów

Dodano:

76 materiałów

Wasze Boże Narodzenie. Raport

Wasze Boże Narodzenie. Raport

Wasze Boże Narodzenie. Raport

Przez cały przedświąteczny okres Reporterzy 24 na bieżąco dokumentowali przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Na ulicach było czuć niepowtarzalną świąteczną atmosferę, witryny sklepów przyciągały wzrok różnorodnością dekoracji, a główne ulice miast oświetlały tysiące kolorowych lampek.

Pierwsze sygnały o zbliżających się świętach otrzymaliśmy z Nowego Jorku,gdzie 1 grudnia uroczyście zapalono 30 tysięcy lampek, na 22 metrowej choince przed Rockefeller Center. Na miejscu był Reporter 24 PhotoGate.

Kilka dni później do redakcji Kontaktu 24 napłynęły zdjęcia dekoracji świątecznych Warszawy. Centrum stolicy rozbłysło milionami świateł. Świąteczną kreację stolicy codziennie podziwiają tłumy warszawiaków.

Bożonarodzeniowa atmosfera szybko udzieliła się wielu naszym Reporterom 24, wkrótce otrzymaliśmy zdjęcia ze strojącej się Łodzi, Zielonej Góry i Głogowa. Świątecznego ducha można spotkać także w Toruniu, Bydgoszczy, Opolu, Bartoszycach i Wrocławiu.

W łódzkiej Manufakturze wystawionoszopki krakowskie. Bajecznie kolorowe budowle będą dostępne dla odwiedzających łódzkie centrum handlowe do wigilii.

Na siedem dni przed wigilijnym wieczorem Reporterzy 24 zmobilizowali siły i zamieścili w naszym serwisiedziesiątki przedświątecznych zdjęć i filmów z kraju i z zagranicy. Wielka choinka pod paryską katedrą Notre Dame, iluminacje świetlne na rynku w szwedzkim Helsingborgu i bogato przystrojone domy na Wyspach. Reporterzy 24 uchwycili magię świąt na ulicach Europy.

Najbardziej egzotyczne, jak do tej pory, zdjęcia dostaliśmy od naszej internautki ze stolicy Filipin, Manili.