tvnpix
Który materiał był najlepszy?, Foto: Reporterzy 24

Walczący o życie żuraw, a może zjawiskowa koniunkcja? Wybierzcie materiał kwietnia

Przesłaliście do nas zdjęcia czarnego bociana, przestraszonego bobra oraz zniszczonego po wietrze wiatraka. Waszym obiektywom nie uciekła też zjawiskowa koniunkcja księżyca z Jowiszem, a także "morze" kwiatów, składanych w hołdzie ofiarom ataku w Sztokholmie. Na swoich nagraniach uwieczniliście bezmiar krokusów z Doliny Chochołowskiej, a także niebezpieczny przejazd kierowców przez zamknięty przejazd kolejowy. Wreszcie zaalarmowaliście nas o walczącym o życie żurawiu. Na koniec pokazaliście tańczących żołnierzy z NATO. Ten wybór nie będzie prosty, jednak wiemy, że Wy mu podołacie. Wybierzcie materiał kwietnia!

 

 

 

 

 

Bocian czarny w ogrodzie Reportera 24. Regularnie wyjada rybki z sadzawki

W ogrodzie jednego z Reporterów 24 pojawia się nietypowy gość - bocian czarny. Film z miejscowości Dopiewiec w województwie wielkopolskim otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Roberta.

Czytaj więcej

 

Jeden z największych żaglowców świata w polskim porcie

W świnoujskim porcie pojawił się jeden z największych żaglowców świata. Rosyjski Kruzensztern można zwiedzać do niedzieli. Świadkami zacumowania żaglowca byli Reporterzy 24. Swoje zdjęcia i nagrania przesłali na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

"Warczał, próbował gryźć". Bóbr przestraszył się petard, na pomoc ruszyli strażacy

Przerażonego bobra w okolicach kościoła w Łopusznie (Świętokrzyskie) dostrzegli mieszkańcy. Na pomoc ruszyła ochotnicza straż pożarna, która nie tylko schwytała zwierzę, ale odwiozła też w bardziej bezpieczne miejsce. Zdjęcia z niecodziennej interwencji otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Runął wiatrak. "Złamał się jak zapałka"

Runął jeden z wiatraków na farmie w Mycielinie (Lubuskie). - On złamał się jak zapałka - relacjonował autor zdjęć, które otrzymaliśmy na Kontakt 24. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj więcej

 

Bliskie spotkanie Księżyca z Jowiszem na Waszych zdjęciach

W nocy byliśmy świadkami zbliżenia Księżyca i Jowisza. Do tego nasz naturalny satelita był wtedy w pełni. Reporterzy 24 jak zwykle nas nie zawiedli i dostaliśmy od nich liczne materiały.

Czytaj więcej

 

Radiowozy w kwiatach, tłumy na ulicach. W Sztokholmie oddają hołd ofiarom ataku

Na placu Sergela w centrum Sztokholmu, nieopodal miejsca piątkowego ataku terrorystycznego, tysiące osób składało hołd ofiarom i solidaryzowało się z ich rodzinami. Wśród nich są także Polacy, od których otrzymaliśmy zdjęcia na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Tłumy turystów w tatrzańskiej dolinie. "Krokusowe szaleństwo"

Piękna pogoda, wiosenne temperatury i przepiękne widoki ściągnęły w polskie Tatry tysiące turystów. Na Kontakt 24 przysyłacie nam zdjęcia i nagrania z obsypanej krokusami Doliny Chochołowskiej. Chociaż przyroda przyciąga, władze Tatrzańskiego Parku Narodowego apelują do turystów i przypominają, że kwiaty są pod ochroną i nie wolno ich niszczyć.

Czytaj więcej

 

Szlabany opuszczone, a samochody jadą

Przez blisko kwadrans samochody przejeżdżały przez tory kolejowe w podwarszawskiej Zielonce, mimo że szlabany były opuszczone. - Utworzył się spory korek, mogło dojść do niebezpiecznych sytuacji - alarmuje Filip, który przyglądał się całej sytuacji. Wysłał też film na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

"Był wycieńczony, walczył o życie". Akcja ratowania żurawia na nagraniu Reportera 24

Najpierw był na polu, potem uciekł do lasu. Tam zaplątał się w roślinność - chodzi o żurawia, którego uratował pan Jarosław. Jak przyznał, akcja nie była łatwa, jednak zwierzę jest już w schronisku i czuje się dobrze. Zdjęcia i nagranie z miejscowości Lesiaki na Pomorzu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

"Rewelacja, chłopaki". Roztańczeni żołnierze na nagraniu Reporterki 24

Żołnierze z kontyngentu NATO mają niesamowite poczucie humoru. Pokazali je podczas pikniku w Piotrkowie Trybunalskim w Łódzkiem. Wojskowi nie tylko chętnie pozowali do zdjęć i pokazywali mieszkańcom sprzęt bojowy, ale również przed nimi zatańczyli. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24. Reporterzy 24 - liczymy na Was!

Materiał stycznia: Karambol-gigant na A1

Materiał lutego: "Nie chcę wyciągać waszych dzieci spod lodu". Płetwonurek przesyła zdjęcia i ostrzega

Materiał marca:Kierowca jedzie, a pies na linie biegnie za samochodem. "On nie ma siły"

Autor: bkol//gw