tvnpix

W wodzie, na lądzie, w Polsce i za granicą. Tak graliście z #WOSPwTVN24

Najbardziej energetyczne i przepełnione radością wydarzenie już za nami! W niedzielę odbył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z całej Polski zbierali pieniądze na sprzęt przeznaczony dla oddziałów pediatrycznych, oraz na zapewnienie godnej opieki dla osób starszych. W tym roku Orkiestra idzie na rekord - na zakończenie dnia zebrano ponad 62 miliony złotych! Do akcji włączyliście się również Wy - Reporterzy 24. Za nadesłane materiały oraz wszelką pomoc w tym wyjątkowym dniu serdecznie Wam dziękujemy.
#WOSPwTVN24 Autor: TVN24/Kontakt 24

ZOBACZ WIELKĄ MAPĘ ORKIESTROWYCH SERC

 

 

 

 

W niedzielę odbył się jubileuszowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach ogólnopolskiej akcji przeprowadzona została zbiórka pieniędzy, z której zysk przeznaczony będzie na kupno sprzętu dla oddziałów pediatrycznych, a także zapewnienie godnej opieki medycznej dla najstarszych.

Więcej przeczytasz na tvn24.pl.

Rekordowy finał

W wielu miastach Polski odbyły się koncerty, rajdy i biegi charytatywne, a to wszystko motywowane szczerą chęcią pomocy. Tegoroczny Finał był nie tylko najbarwniejszym, ale też rekordowo hojnym - na zakończenie dnia WOŚP uzbierał ponad 62 miliony złotych. W zeszłym roku kwota ta wyniosła 43,5 miliona złotych.

W tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć i Was. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy wiele wspaniałych zdjęć oraz filmów obrazujących przebieg akcji w Waszych miejscowościach, a także poza granicami naszego kraju. Zbieraliście pieniądze, wspomagaliście wolontariuszy, a nawet kąpaliście się w lodowatej wodzie - wszystko po to, by okazać swoje wsparcie dla tej szlachetnej inicjatywy.

Stworzyliście przepiękną mapę orkiestrowych serc dzięki akcji #WOSPwTVN24, a także na bieżąco relacjonowaliście 25. Finał w Kontakcie 24.

Za wszystkie nadesłane materiał oraz Wasze gorące serca, serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: BK//popi Źródło: tvn24.pl, Kontakt 24

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.