Zamknięty

Pisze o tym:

98 reporterów

Dodano:

122 materiały

W Warszawie i na Bali. Dom, miejska impreza lub... plaża. Tak witaliście 2017 rok

Było z pompą, z ogromną ilością balonów, szampana, kolorowych strojów i fajerwerków. Na Kontakt 24 otrzymujemy mnóstwo zdjęć i filmów, na których pokazujecie Waszą sylwestrową noc. Niektórzy z Was przywitali 2017 roku na domówkach, a inni np. na miejskich imprezach. Materiały otrzymaliśmy m.in. z Warszawy, Indonezji, Wielkiej Brytanii i Malezji. Dziękujemy! Życzymy Wam również Szczęśliwego Nowego Roku!

W Warszawie i na Bali. Dom, miejska impreza lub... plaża. Tak witaliście 2017 rok

Tak witaliście Nowy Rok

 

Mamy już 2017 rok! Na Kontakt 24 przesyłacie nam mnóstwo zdjęć i filmów, na których pokazujecie, jak pożegnaliście stary i przywitaliście Nowy Rok.

"Wieczór przed telewizorem z TVN. Pies się boi i nie wychodzimy na dwór. Ale już po wszystkim, Nowy Rok czas zacząć. Oby jak najlepiej, czego i Wam życzę :)" - pisała kilka minut po godzinie 1 w nocy z Ornontowic (woj. śląskie) Reporterka 24 Jaga.

Pawel_w Nowy Rok przywitał w Singapurze, a PiotrG w Indonezji. - Siedem godzin przed rodakami w kraju, w 30-stopniowym upale, wraz z tysiącami turystów, przywitaliśmy Nowy Rok - pisał z Bali Reporter 24.

Oprócz miejskich imprez, postawiliście także na domówki, które spędzaliście wspólnie ze znajomymi i rodziną.