tvnpix
Wybierzcie materiał tygodnia, Foto: Reporterzy 24

"Trójkolorowe strzały", ząb mamuta, a może łoś w Wiśle? Wybierzcie materiał tygodnia

Reporterzy 24 kolejny raz przesłali nam mnóstwo ciekawych zdjęć i filmów. Czas rozstrzygnąć, który z materiałów otrzyma tytuł najlepszego w minionym tygodniu. Rywalizacja może być zacięta, bo w tym tygodniu rywalizują m.in. ząb mamuta, dziki nad Bałtykiem czy łoś brodzący w Wiśle. Wybór należy do Was. Zapraszamy do głosowania!

Czołgi, haubice i motocykle. Militarny zlot na niezwykłych zdjęciach

Około 400 pojazdów z Polski i kilku krajów europejskich krajów przyjechało do Bornego Sulinowa (woj. zachodniopomorskie), by wziąć udział w rozpoczętej w czwartek XII edycji Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych. Niesamowite zdjęcia z imprezy dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Trójkolorowe strzały" zachwyciły widzów. Air Show Radom na Waszych zdjęciach

Tłumy miłośników lotnictwa podziwiały podniebne ewolucje polskich i zagranicznych pilotów na Międzynarodowych Pokazach Lotniczych "Air Show", które w sobotę rozpoczęły się w Radomiu. Podczas dwudniowej imprezy w sumie wystąpiło ok. 260 samolotów i śmigłowców, a zdjęcia i filmy z podniebnych akrobacji przesyłaliście nam na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Jak dojść do parawanu?". Turyści zaskoczeni mgłą na nadbałtyckich plażach

Po gwałtownym ochłodzeniu wody w Bałtyku urlopowiczów zaskoczyło kolejne pogodowe zjawisko. Jak podaje portal tvnmeteo.pl, gęsta mgła przeszkodziła plażowiczom w opalaniu. Zdjęcia z polskich plaż otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Dziki nad Bałtykiem. Wylegiwały się na piasku, piły wodę z morza

Trzy dziki pojawiły się na plaży w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie) i pewnym krokiem przechadzały się wśród turystów. Zwierzęta napiły się wody z Bałtyku, a zdjęcia z ich wizyty dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Poszli na ryby, a wyłowili ząb mamuta. Niecodzienne odkrycie w Wiśle

- Poszliśmy z kolegą na ryby nad Wisłę. Nagle zobaczyliśmy, że coś wystaje z wody - relacjonował Marek, który przesłał na Kontakt 24 zdjęcia niecodziennego znaleziska. Według naukowca, panowie wyłowili ząb trzonowy mamuta włochatego. Ssak wymarł w Europie kilkanaście tysięcy lat temu.

Czytaj więcej

Ośmiornice, płaszczki, wrak promu... "Mogę patrzeć na ten świat tysiąc razy"

Mureny, ośmiornice, płaszczki, żółw morski - to tylko niektóre stworzenia, jakie miał szansę na żywo zobaczyć pan Krzysztof nurkując na głębokości od 10 do 32 metrów. Nagranie ukazujące niezwykły świat pod powierzchnią Morza Czerwonego otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Boso przez Orlą Perć. Niesamowita wyprawa w obiektywie Reportera 24

- Taką przygodę pamięta się przez całe życie - mówią śmiałkowie, którzy przeszli Orlą Perć, najtrudniejszy szlak górski w Polsce. Jeden z nich dokonał tego boso, a film i zdjęcia z tej niesamowitej wyprawy dostaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Cysterna przewraca się na autostradzie. Zobacz nagranie Reportera 24

- Takich sytuacji nie przeżywa się codziennie na drodze - przyznał Piotr, który zarejestrował moment wypadku w Katowicach. Cysterna wioząca 24-tonowy transport przewróciła się na autostradzie A4 w poniedziałek.

Czytaj więcej

Biegał po parku i pływał w Wiśle. Reporterzy 24 na tropie łosia

Wielkie zaciekawienie wśród mieszkańców wzbudził łoś, który postanowił zrobić sobie wycieczkę po Warszawie. Zwierzak był widziany m.in. w parku Skaryszewskim, przed Stadionem Narodowym oraz podczas kąpieli w Wiśle.

Czytaj więcej

Na czerwonym i po pasach. Nocny rajd pirata drogowego w stolicy

Przejeżdża na czerwonym świetle i jedzie wzdłuż przejścia dla pieszych. Rajd pirata drogowego na ulicy Powązkowskiej w Warszawie zarejestrowała kamera Reportera 24. Jak mówi policja, popełniono dwa poważne wykroczenia, a mandat mógłby wynieść nawet 750 złotych.

Czytaj więcej


Autor: kz/aw