MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Tragiczny wypadek na obwodnicy Bierzowa

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Jedna osoba zginęła, a cztery trafiły do szpitala. Taki jest bilans zderzenia dwóch samochodów w okolicy Bierzowa na drodze wojewódzkiej 403.

Strażacy musieli rozciąć pojazdy, aby uwolnić poszkodowane osoby. Dodatkowo na miejsce zadysponowano trzy zastępy Zespołów Ratownictwa Medycznego. Nasi reporterzy na miejscu dowiedzieli się, że jedna osoba - kierujący jednego z pojazdów nie przeżył wypadku. Potwierdza to Mirosław Dziadek, z brzeskiej komendy. - W wyniku zderzenia jedna osoba poniosła śmierć. Zdarzenia nie przeżył - mężczyzna - kierujący samochodem osobowym marki Opel Zafira - wyjaśnia Dziadek. Pozostałe cztery poszkodowane osoby odwieziono do Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Na chwilę obecną nie jest znany ich stan zdrowia.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy Opel Zafira oraz Ford C-Max. Szczegóły tego zdarzenia ustalając pracujący na miejscu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzegu oraz prokurator.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jako czynnik, który mógł wpłynąć na zaistniałe zdarzenie drogowe byli pracownicy firmy, którzy malowali pasy na drodze. Jak informują nas świadkowie zdarzenia, droga nie była oznakowana, a pozostawiony bus na światłach awaryjnych blokował pas awaryjny.