MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Tragiczny finał policyjnego pościgu

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Co najmniej jedna osoba nie żyje na skutek wypadku, do którego doprowadził prawdopodobnie pijany kierowca uciekający przed policją w Ostrołęce (mazowieckie). Osobowe auto wypadło z drogi, rozbiło dwa ogrodzenia prywatnych posesji i uderzyło w dom, a następnie dachowało.Do tragedii doszło w niedzielny wieczór po godz. 18.00. Szczegóły zdarzenia nie są na razie znane.

Wiemy na pewno, że wypadek to finał policyjnego pościgu, który rozpoczął się na parkingu przed sklepem Tesco w Ostrołęce. Kierowca opla omegi nie zatrzymał się do kontroli. Uciekał ulicami Fieldorfa "Nila", następnie Brata Żebrowskiego i Pomian. Gdy wjechał do Dzbenina gnał ulicą Jagodową. Na pierwszym z dwóch bardzo ostrych zakrętów w Dzbeninie auto pojechało prosto. Opel przejechał przez niewielką łąkę, następnie staranował ogrodzenie z siatki przejechał przez drogę gruntową i rozbił ogrodzenie kolejnej posesji. To jednak nie koniec. Auto uderzyło następnie w dom i dachowało.

Z ustaleń naszego reportera wynika, że na miejscu zginęła jedna osoba podróżująca oplem. Na razie nie wiadomo czy był to kierowca czy pasażer. Druga z osób podróżujących autem została zabrana do szpitala. Jej stan zdrowia nie jest obecnie znany.

Na miejscu zdarzenia pracuje wiele patroli policji oraz strażacy. Czekamy na oficjalny komunikat policji w sprawie tego tragicznego zdarzenia.

Serdecznie dziękujemy czytelnikom za sygnały i pierwsze informacje o wypadku.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia za chwilę.