MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Toyota wbiła się w scanię. Dwie osoby nie żyją

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

 

Dwie ofiary śmiertelne to skutek wypadku do jakiego doszło w Łopatkach k. Nałęczowa w woj, lubelskim.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:20 w miejscowości Łopatki pod Nałęczowem. Samochód osobowy marki toyota zderzył się z ciężarową scanią. Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą, jadąc od strony Karmanowic, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze, po czym wpadł w poślizg i bokiem uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy z naczepą.

Na miejsce przyjechało sześć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. W osobowym aucie znajdowały się trzy osoby, wszystkie zostały uwięzione we wraku pojazdu. Strażacy za pomocą hydraulicznego sprzętu musieli odcinać elementy samochodu by dostać się do poszkodowanych. Niestety na pomoc kierowcy i pasażerowi było już za późno. Obaj zginęli na miejscu. Z kolei pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie.

Ofiary to dwaj mężczyźni, 28-letni kierowca i 24-letni pasażer, obaj mieszkający w tej samej miejscowości gdzie doszło do tragicznego wypadku. Z kolei pasażerka, to 26-letnia kobieta zamieszkała w Lublinie. Kierowcy samochodu ciężarowego, ani dwójce pasażerów nic się nie stało.