tvnpix
Foto: Casimirus

"Tak wstawał dzień". Bajeczny i kolorowy poranek u Reporterów 24

Z wielu miejsc Polski docierają do nas zdjęcia przepięknego, kolorowego poranka. Sfotografowane przez Reporterów 24 niebo przybiera różnorakie barwy: od czerwieni po czysty błękit. Piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy, za to może stać się zapowiedzią pięknego weekendu. A jak u Was wstawał dzień? Na Kontakt 24 czekamy na więcej Waszych zdjęć.

 

 

"Tak w Żorach dziś wstawał dzień" - napisał na Kontakt 24 abloch. Na dowód przesłał zdjęcia przepięknego wschodu słońca. Poranne fotografie otrzymaliśmy również z Żywiecczyzny, Beskidów czy Skrzyszowa. Bajecznym i kolorowym porankiem pochwalił się również Reporter 24 Casimirus, mieszkaniec Dolnego Śląska. Z kolei, jak donosi radziobest, w Starachowicach jest bezchmurnie i mglisto.

Przepiękny piątkowy poranek może być zapowiedzią równie pięknego weekendu. Dzień zapowiada się ciepło i pogodnie. Jedynie na północy i zachodzie kraju pojawią się opady deszczu i silny wiatr, wieczorem dochodzący do nawet 80 km/h. Wszystko przez niż Frank, który mocno wpłynie na pogodę w tamtym rejonie kraju. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 9 st. C na północnym wschodzie, przez 12 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na Dolnym Śląsku.

Czytaj więcej na tvnmeteo.pl

 

 

 

 

 

Autor: ank/popi Źródło: Kontakt 24, TVN Meteo