Zamknięty

Pisze o tym:

277 reporterów

Dodano:

297 materiałów

Tak graliście w 30. Finale WOŚP

30 stycznia odbył się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane w kraju i za granicą zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Pokazaliście, jak wsparliście największą orkiestrę świata. Dwa miesiące po Finale Jurek Owsiak ogłosił wyniki zbiórki. Padł kolejny rekord. Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 224 376 706 złotych i 35 groszy.

Hymn WOŚP w wersji a cappella Autor: Arczi Słubice | Źródło: Kontakt 24


TVN GRUPA DISCOVERY JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Odwiedź specjalny serwis WOŚP w tvn24.pl

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszył w niedzielę 30 stycznia o 8.30 pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Kolejny rok TVN Grupa Discovery była gospodarzem Orkiestry. Przez cały dzień w TVN, TTV, TVN24 oraz w serwisie Player można było oglądać to, co się działo w ramach Finału.

Wielka Mapa Orkiestrowych Serc

Pokazaliście, jak wsparliście Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z Waszych zdjęć, filmów i nagrań powstała Wielka Mapa Orkiestrowych Serc.

Od 30 lat gra i wspiera

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W poprzednich 29 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia ponad półtora miliarda złotych, za które zakupiono ponad 67 tysięcy urządzeń. W czasie ubiegłorocznego Finału zebrano blisko 211 milionów złotych, co jest najwyższą kwotą w historii organizacji. Na zakończenie Finału Jerzy Owsiak poinformował, że zbiórka zakończyła się z kwotą deklarowaną w wysokości 136 282 325 złotych.

"30 lat robimy rzeczy niezwykłe". Podsumowanie 30. Finału WOŚP

Dwa miesiące po Finale, podczas specjalnej konferencji szef WOŚP podał oficjalne wyniki zbiórki. - 30 lat robimy rzeczy niezwykłe - tak rozpoczął swoje przemówienie Jurek Owsiak. Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z Finałem wpłynęły ponad 224 miliony złotych.