tvnpix
Głosujcie na najlepszy materiał tygodnia, Foto: Reporterzy 24

Szokujące, przerażające, zabawne. Osiem materiałów Reporterów 24. Wybierzcie najlepszy

Reporterzy 24 zasypali nas w ostatnich dniach niezwykłymi, a nawet szokującymi nagraniami. To tradycyjnie Wy zdecydujecie, który materiał zdobędzie w tym tygodniu miano tego najlepszego. Który film lub zdjęcie zrobiło na Was największe wrażenie? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

Obrzucili kamieniami, weszli na ciężarówkę. Relacja polskiego kierowcy z Calais


Ludzie wyskakujący na drogę, gałęzie leżące w poprzek jezdni i lecące w kierunku samochodu kamienie - to widać na nagraniu pana Mirosława, który we wtorek jechał w kierunku portu w Calais we Francji. - Nie wiedziałem, czy mam przyspieszyć i taranować te drzewa, czy się zatrzymać - opisuje autor filmu, który otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Przerażająca i fascynująca jednocześnie. Trąba wodna na zdjęciach Reporterów 24

- Przez cały pobyt miałem świetną pogodę, a ostatniego dnia na wyspie Zakintos pożegnała mnie trąba woda - napisał Wojtek, który przesłał do nas zdjęcia zjawiska z plaży w Laganas. Zdjęcia wyjątkowego zjawiska tuż przed wyjazdem zrobiła również Karolina. Jak podaje TVN Meteo, w ostatnich dniach Grecję nawiedziły ulewy. Mieszkańcy wielu miast musieli walczyć z powodzią.

Czytaj więcej

 

"Widziałem wszystko jak w zwolnionym tempie". Reporter 24 nagrał dachujące tico

- Ten samochód nagle zjechał z drogi i przekoziołkował - pisze Reporter 24, który samochodową kamerką nagrał moment dachowania daewoo tico. Autor nagrania zatrzymał się, aby pomóc osobom w samochodzie. Jak powiedział, oprócz kierowcy, w aucie była kobieta z niemowlęciem. Film przesłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Zatankowała i ruszyła w miasto. Wąż pojechał razem z nią

Kierowcy z Koszalina przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli auto z niecodzienną "ozdobą". - Ta kobieta jechała samochodem przez miasto, a za nią ciągnął się z wąż od dystrybutora gazu - relacjonował autor nagrania, które otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Najeżdża na policjanta i ucieka. Pościg w oku kamery

Policjant próbuje zatrzymać samochód. Kierowca jednak nie hamuje, przejeżdża po stopie funkcjonariusza i ucieka. Takie sceny rozegrały się na jednym ze skrzyżowań w Rudzie Śląskiej. Świadkiem był Reporter 24 Gerges, od którego otrzymaliśmy nagranie.

Czytaj więcej

 

Zerwane dachy, powalone drzewa, podtopienia

Gwałtowna burza przeszła nad Warszawą i jej okolicami w niedzielę wieczorem. Na zdjęciach i nagraniach, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, widzimy jej skutki. Jak poinformowała straż pożarna, z różnych dzielnic spływały zgłoszenia o zniszczeniach. Głównie dotyczyły podtopień i drzew powalonych przez wiatr.

Czytaj więcej

 

Pod prąd na "gierkówce". Za nic miał bezpieczeństwo innych

Kolejny przykład lekceważenia przepisów i igrania z życiem innych uczestników ruchu. Mowa o kierowcy fiata, który na tzw. gierkówce w okolicach Radomska (woj. łódzkie) jechał pod prąd. Jego niebezpieczną jazdę nagrał Maciej, a film przesłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

 

Polska reprezentacja już w Kazachstanie. Reporter 24 przywitał ich na lotnisku

O takiej okazji marzy każdy kibic. Do Kazachstanu przyleciała już polska reprezentacja w piłce nożnej, która w niedzielę rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Na Astana International Airport był pan Grzegorz, który nagrał moment wyjścia piłkarzy z samolotu na lotnisko. Nagranie nadesłał na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Autor: mz/aw