Zamknięty

Pisze o tym:

165 reporterów

Dodano:

165 materiałów

Szkoła, praca i dom pod jednym dachem

Polskie szkoły są puste, a zajęcia zawieszone. W związku z pandemią rodzice i nauczyciele dokładają starań, by czas spędzony przez dzieci w domu nie był czasem straconym. W gorącym temacie Kontaktu 24 dzieliliście się swoimi doświadczeniami ze zdalnego nauczania w domu.

Państwo Gutowscy i nauka w domu Autor: TVN24 | Źródło: tvn24

 

Na nauczanie w domach nie byliśmy przygotowani, ale - jak wynika z relacji przysyłanych na Kontakt 24 - wielu rodziców stara się, by dzieci jak najlepiej wykorzystały ten czas.

By nie dopuścić do rozprzestrzeniania pandemii Ministerstwo Edukacji Narodowej zaleca, by nauczyciele prowadzili zajęcia zdalnie. Część pedagogów prowadzi zajęcia online, część pozostaje w kontakcie mailowym. Jaką formę przyjęto w szkołach Waszych dzieci? Czy propozycje szkół są wystarczające? Jak wyglądają lekcje z chemii? Jak z polskiego? Czy sami proponujecie coś ponadto? Jak godzicie swoje obowiązki, a także własną pracę zdalną z domowym nauczaniem dzieci? Co udaje się Wam poświęcić im wystarczająco dużo uwagi? Jak Wasze dzieci wykorzystują niewyczerpalne pokłady energii?

Czekamy na Wasze relacje, uwagi, opinie i porady.


***

Dołączcie również do naszych pozostałych gorących tematów:

#pomocdlamedyka i #pomagajmysobie. Czekamy na zdjęcia i filmy

Zamknięte przedszkola i szkoły. Co z dziećmi?

Co chcecie wiedzieć o koronawirusie?