Zamknięty

Pisze o tym:

83 reporterów

Dodano:

95 materiałów

Szał na trybunach, "Kocham Cię jak Irlandię" i wielka duma. A jak Ty wspominasz ten mecz?

Polacy pokonali Irlandię 2:1 i awansowali na mistrzostwa Europy. Za pośrednictwem serwisu Kontaktu 24 wciąż gratulujecie drużynie Adama Nawałki. Dzięki Wam zobaczyliśmy też, jak świetna atmosfera podczas meczu i po spotkaniu panowała na Stadionie Narodowym. Nadal czekamy na kolejne komentarze, zdjęcia i filmy.

Atmosfera na Stadionie Narodowym w obiektywie Reporterów 24, Foto: Andrzej, Kontakt 24 | Wideo: Andrzej, Mat1, Kontakt 24

 

ZOBACZ TEŻ:Szaliki, kapelusze, trąbki... Tak wspieraliście naszych piłkarzy

To był niesamowity wieczór na Stadionie Narodowym. Polacy wywalczyli upragniony awans na Euro 2016, a kibice wręcz oszaleli na punkcie Roberta Lewandowskiego i spółki.

Na Kontakt 24 dostajemy mnóstwo komentarzy, zdjęć i filmów, w których dzielicie się swoimi wrażeniami, a nawet przeżyciami prosto ze Stadionu Narodowego. Jeden z kibiców przesłał nam film, który pokazuje, jak znakomita atmosfera panowała na trybunach podczas meczu i już po spotkaniu. Kibice bawili się razem z piłkarzami, a na pożegnanie odśpiewali utwór "Kocham Cię jak Irlandię" zespołu Kobranocka.

- Po raz pierwszy od Euro 2012 oglądałam całe mecze Polaków i płakałam z radości - podzieliła się swoimi wrażeniami Ewa. Pod wrażeniem gry Polaków jest zresztą więcej kibiców, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami. - Mecz godny mistrzów! - dodał Jan.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Ty też możesz pogratulować piłkarzom w naszym gorącym temacie. Czekamy na Twój komentarz, a także kolejne zdjęcia i filmy.