tvnpix
Wybraliście materiał tygodnia

Superksiężyc przyćmił konkurencję

Zdjęcia superpełni uchwyconej na Filipinach zostały przez Was wybrane najlepszym materiałem tygodnia. Z wielkim uznaniem spotkała się galeria pięknych górskich fotografii Karola Nienartowicza. Zwróciliście także uwagę na niebezpieczną sytuację na drodze, podczas której o mały włos nie doszło do potrącenia pieszej. Zwycięzcy i wyróżnionym gratulujemy.

I miejsce: Zjawiskowa pełnia na zdjęciach Reportera 24

Ostatni dzień stycznia przyniósł miłośnikom astronomii niezwykłą okazję do podziwiania nieba. Księżyc był "krwawy", zaćmiony, "niebieski", a do tego w superpełni. W Polsce niestety nie można było oglądać kulminacji tych zjawisk, ale dzięki Reporterom 24, między nimi Rafałowi Wasilukowi mogliśmy podziwiać superksiężyc. Czytaj więcej

 

II miejsce: Dwa kontynenty, kilkanaście krajów. Rok w obiektywie Reportera 24

- Odwiedziłem z aparatem kilkadziesiąt pasm górskich w 16 krajach na dwóch kontynentach - napisał Karol Nienartowicz. Jak dodał, fotografia górska to jego pasja i praca. Reporter 24 zwiedził między innymi Grecję, Rumunię oraz Islandię, ale także Bieszczady i Karkonosze. Uwiecznione przez niego widoki są wyjątkowe. Zobaczcie sami!

 

III miejsce: Chciała przejść na drugą stronę. Cudem uniknęła potrącenia

Tylko błyskawiczna reakcja kobiety uratowała ją przed wpadnięciem pod nadjeżdżające auto. Kierowca przejechał środkiem drogi, nie zauważając pieszej. Nagranie z Lublina otrzymaliśmy na Kontakt 24. Czytaj więcej

 

***

Byliście świadkami niecodziennego zdarzenia lub chcecie pochwalić się nietypowym hobby? Prześlijcie swoje relacje do redakcji Kontaktu 24. Wasze materiały opublikujemy na naszym portalu tvn24.pl. Zdjęcia i filmy mają szansę pojawić się na antenie TVN24.

W poprzednich głosowaniach na "materiał tygodnia" zwyciężyli:

Samochód pojawia się znikąd i uderza w skodę. Chmura części na A1

Nie jeden, nie dwa, a 17. Stado jeleni tuż przed autem Reportera 24

Pełnia wilka na Waszych zdjęciach

Autokar zapalił się w czasie jazdy. Z silnika buchały płomienie

Przeskakuje płoty, zagląda w doniczki. Łoś uciekł i zwiedzał

Autor: ak/kab