tvnpix
Foto: Piotr

Stracił panowanie nad autem, dachował i wylądował na przeciwległym pasie

Utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Poleczki i Chodzonego. Kierujący autem osobowym dachował na przeciwległym pasie. Policja przekazała, że kierowca trafił do szpitala. Informację o wypadku na warszawskim Ursynowie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Do zdarzenia doszło przed godziną 7.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Subaru, jadąc od ulicy Puławskiej w kierunku Wirażowej, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem. Samochód dachował, przeciął pas zieleni i wylądował na przeciwległym pasie - przekazał nam po godzinie 7 Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodał, że kierujący podróżował sam i trafił do szpitala. W zdarzeniu nikt więcej nie ucierpiał. Są utrudnienia. - Dwa pasy w kierunku Puławskiej są zablokowane - podsumował policjant.

- Samochód przeciął bariery i dachował. Jest poobijany i stoi w poprzek ulicy Poleczki, w kierunku Puławskiej. Cały ruch jest kierowany przez policję w boczną ulicę Zatorze. Są duże utrudnienia, na miejscu pracuje policja - przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, który pojechał na miejsce.

Autor: katke/r Źródło: tvnwarszawa.pl / Kontakt 24