MATERIAŁ INTERNAUTY
Aktualizacja:

Staranowany radiowóz i wóz strażacki. Kraksa pod Sieradzem

Materiał wykorzystany na antenie
Materiał wykorzystany na antenie

Na Antenie

Niebezpieczna środa na drogach w Łódzkiem. Przekonali się o tym kierowca busa i 25-latka prowadząca osobowe BMW, ale skończyło się na szczęście tylko na pogiętych blachach.

 

Na drogach ślisko, mokro i bardzo niebezpiecznie. Najwyraźniej zapomniał o tym kierowca busa, który w środę kilkanaście minut po godzinie 7 wpadł w poślizg i zjechał do rowu na drodze nr 479 w okolicach Rafałówki. Kilka minut później ofiarą kolizji padł patrol policyjny, który miał pilnować ruchu na drodze:

 

"Policjanci przyjechali tutaj na obsługę tego zdarzenia, przyjechała również straż pożarna. Mundurowi zostawili radiowóz na światłach, żeby ostrzec innych kierujących, ale kierująca osobowym BMW nie dostosowała prędkości i uderzyła w radiowóz." - wyjaśnia Włodzimierz Pieczyński z policji w Warcie.

 

25-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego, która prowadziła BMW, uderzyła również w stojący tuż obok wóz straży pożarnej. Na szczęście zarówno w pierwszej, jak i w drugiej kolizji nikt nie ucierpiał. Uczestnicy kraksy byli trzeźwi, nie odnieśli obrażeń ciała. Po ponad godzinie służby drogowe wyciągnęły busa z rowu, ale na miejscu wciąż mogą być utrudnienia w ruchu. Apelujemy zatem do kierowców - noga z gazu.

 

 

nasze.fm