tvnpix
Który materiał okaże się najlepszy?

Spanikowany jeleń w mieście, a może bolidy na niebie? Wybierzcie materiał tygodnia Kontaktu 24

Po raz kolejny zdecydujecie, który materiał otrzyma tytuł najlepszego w tygodniu. Reporterzy 24 znów przesłali nam mnóstwo ciekawych zdjęć i filmów. W tym tygodniu rywalizują m.in. spanikowany jeleń w mieście, bolidy na niebie czy kierowca uciekający przed policją pędząc przy tym pod prąd. Wybór należy do Was! Zapraszamy do głosowania!

Spanikowany jeleń w mieście. Uderzał w budynki, wpadł na płot. "Nie udało się go uratować"

- Akurat jechałem autem, kiedy zobaczyłem, że jakaś kobieta ucieka chodnikiem przed jeleniem. Ja też w pewnym momencie się przestraszyłem - powiedział naszej redakcji Kuba, który przesłał film z Łowicza (woj. łódzkie). Widać na nim, jak spanikowane zwierzę uderza w dwa budynki. Jak poinformowała straż pożarna, kilka minut później jeleń ranił się śmiertelnie próbując przeskoczyć przez ogrodzenie.

Czytaj więcej

Olsztyńscy drogowcy znowu zaskakują. Ustawili sygnalizator do skrętu w lewo ze strzałką w... prawo

W niemałą konsternację wpadł kierowca, który przygotowując się do skrętu w lewo na jednym z olsztyńskich skrzyżowań, zobaczył na sygnalizatorze świetlnym strzałkę do skrętu w prawo. Urząd miasta tłumaczy, że sygnalizator był wymieniany, a drogowcy po prostu nie przekręcili od razu strzałki. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu drogowcy, również w Olsztynie, zwiesili tablicę z błędnym napisem "Grudziąc".

Czytaj więcej

Uwięziony bóbr w studzience. Na pomoc ruszyli strażacy. Szczęśliwy finał akcji

Strażacy ze Świnoujścia uratowali uwięzionego w studzience bobra. Jak się okazało, oswobodzenie zwierzęcia wymagało pomysłowości i wiedzy. Zdjęcia oraz film z akcji otrzymaliśmy od portalu eswinoujscie.pl.

Czytaj więcej

Uciekał przed policją pędząc pod prąd. Zatrzymał się na taksówce

34-letni kierowca najpierw nie zatrzymał się do kontroli, a potem uciekał policjantom przez kilka ulic doprowadzając w końcu do zderzenia z taksówką. Nagranie z Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie), na którym widać akcję zatrzymania kierowcy, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Osiedlowe lampy niczym w dyskotece. Nagrał je Reporter 24

Niecodzienny festiwal świateł zobaczyli w środowy wieczór mieszkańcy Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie). Okazało się, że wszystko przez awarię remontowanego oświetlenia. Nagranie i informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Fragment elewacji spadł na chodnik. "To było jak bomba. Cud, że nikt nie zginął"

Część elewacji kamienicy w centrum Łodzi oderwała się i runęła na chodnik. Na szczęście nikt akurat nie przechodził przed budynkiem. Całe zdarzenie nagrał Reporter24, który akurat przejeżdżał w pobliżu z włączonym wideorejestratorem. - To przerażające, ale nikt nas nie poinformował - informuje łódzki nadzór budowlany.

Czytaj więcej

Pod prąd i bez świateł w pobliżu "czarnego punktu". Zobacz nagranie

Chwile grozy przeżył Reporter 24, który jechał drogą krajową w Gliwicach (woj. śląskie). W pewnym momencie na jego drodze pojawił się samochód, który jechał pod prąd, a od wypadku dzieliły go sekundy. Film otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Najlepszy prezent urodzinowy. Dzięki kosmosie!". Reporterzy 24 na tropie bolida

Bolid, który pojawił się w sobotę około godz. 19 na niebie, pochodził z roju meteorów o nazwie Taurydy Północne. Taką informację podali eksperci z polskiej Pracowni Komet i Meteorów. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy Wasze zdjęcia i filmy oraz relacje z tego niesamowitego zjawiska.

Czytaj więcej

Autor: kz/aw