tvnpix

Śnieg, błoto i zaspy. Wasze relacje z dróg

"Nawet drogi krajowe wyglądają dramatycznie" - alarmował internauta coolbee. W Wielkanocny Poniedziałek zmotoryzowani zmagali się z wyjątkowo trudnymi warunkami - nieodśnieżone drogi czy zalegające na nich błoto pośniegowe. Widać to na zdjęciach i filmach zamieszczanych przez Reporterów 24 w naszym serwisie.


ZOBACZ TEŻ: "Sypany poniedziałek". Zakopana Polska na Waszych zdjęciach

Jak poinformowała po godz. 20 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wszystkie drogi krajowe są przejezdne i pracuje na nich 114 pojazdów do zimowego utrzymania.

GDDKiA przestrzega przed zalegającym na jezdniach błotem pośniegowym, które utrudnia jazdę na drogach województw: warmińsko-mazurskiego (droga ekspresowa S22 i drogi krajowe nr 16, 65 i 22) oraz pomorskiego na drodze nr 22.

Śnieg lub śnieg z deszczem nie pada jedynie na terenie województw: świętokrzyskiego, opolskiego i lubuskiego.

Śliskie drogi i opady

Warunki drogowe w nocy będą bardzo trudne. Spodziewamy się kolejnych opadów śniegu, dosypie nawet 5 cm śniegu w północno-wschodniej Polsce. Mniej intensywnie będzie padać w centrum i na południu.

Na północnym-zachodzie kraju mgły będą ograniczać widoczność nawet do 200 metrów. Będzie się osadzać szadź. Będzie bardzo ślisko a widoczność będą ograniczać opady śniegu.

Czytaj więcej na tvnmeteo.pl

Autor: kde//tka

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.