Śmiertelny wypadek na krajówce. Starsza kobieta zmarła na skutek ataku serce

Materiał wykorzystany w serwisie
Materiał wykorzystany w serwisie

Wykorzystany w serwisie

Nie z powodu silnego, lecz na skutek ataku serca zmarła uczestniczka wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61 koło Ostrołęki (mazowieckie)

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w Kordowie k. Ostrołęki (mazowieckie). Według naszych nieoficjalnych informacji, nie żyje pasażerka jednego z pojazdów. Droga jest zablokowana, tworzą się gigantyczne korki.

Na razie nie wiadomo jak doszło do zderzenia skody, volkswagena i opla. W wypadku brało udział sześć osób: jedna zginęła na miejscu, cztery są ranne. Wszystkie pojazdy zostały bardzo poważnie uszkodzone. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu musieli rozciąć karoserię opla, aby wydostać poszkodowanych i ewakuować ich do karetki.

W wyniku wypadku droga krajowa nr 61 w okolicach Kordowa jest zablokowana. Tworzą się gigantyczne korki. Kierowcy korzystają z objazdów wiejskimi drogami m.in. przez Drężewo i Olszewo-Borki.

- Na miejscu wypadku pracują obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności - mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do wypadku doszło dziś około godziny 14.00.

 

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.