MATERIAŁ INTERNAUTY

Śmiertelnie potrącił rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia

Około godziny 20.40 w Siarach na drodze wojewódzkiej 977 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca białego Renaulta Mastera potrącił rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

 

Kierowca dostawczego auta po potrąceniu rowerzysty nawet nie zatrzymał się by spróbować udzielić mu pomocy. Zwyczajnie uciekł z miejsca zdarzenia. Miał jednak pecha w chwili zderzenia z jego auta odpadła tablica rejestracyjna.

Policjanci dysponując zeznaniami świadków oraz wspominaną tablicą rejestracyjną natychmiast ustalili dokładnie, o jaki pojazd chodzi i kto jest jego właścicielem. Z zeznań świadków wynikało, że auto oddaliło się w kierunku Gorlic.

W toku prowadzonych czynności ustalono, że sprawca śmiertelnego potrącenia skrył się wraz z pojazdem na terenie zespołu pałacowego w Siarach. Tam też został ujęty przez jeden z policyjnych patroli.

Według nieoficjalnych informacji, jakie otrzymał nasz portal wiemy, że kierowca, który doprowadził do tragedii miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Obecnie trwają czynności dochodzeniowe.

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.